Możesz otrzymać gratis
Informacje o produkcie
- Typ: Loafer
- Kopyto: TLB Artista Goya F
- Podeszwa: Leather GYW
Klasyczny mokasyn z klamrą typu horsebit, wykonane z najwyższej jakości czarnej skóry boxcalf, wykończony pojedynczą, skórzaną podeszwą. W modelu zastosowano naturalne usztywnienie pięty ze skóry, które lepiej dopasowuje się do kształtu stopy. Buty powstały na kopycie GOYA w tęgości F – to kopyto o zaokrąglonym czubku, łączące w sobie elegancję i wyjątkowy komfort noszenia.
Model wykonano techniką Goodyear Welted w manufakturze z poszanowaniem rzemieślniczych tradycji i z dbałością o każdy detal. Ten proces, obejmujący ponad 150 etapów, opiera się na podwójnym szwie łączącym cholewkę, podpodeszwę oraz podeszwę, co zapewnia nieporównywalnie wyższą trwałość niż standardowe metody szycia obuwia.
Dzięki warstwie naturalnego korka umieszczonej pod wkładką but doskonale dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy, oferując ponadprzeciętną wygodę oraz świetną izolację termiczną.
WYMIANY I ZWROTY
Podstawowym warunkiem bezproblemowej wymiany lub zwrotu produktów zakupionych w sklepie PATINE jest odesłanie ich w stanie niezmienionym. Odsyłany towar musi wrócić do sklepu dokładnie w takim stanie, w jakim został dostarczony.
Dlatego bardzo prosimy:
- Przymierzać buty na miękkiej powierzchni (dywan, koc), aby nie zarysować skórzanej podeszwy
- Nie zginać stopy podczas przymiarki - tak, by na skórzanych cholewkach nie pozostały "zmarszczki"
- Do wkładania butów używać łyżki, aby nie uszkodzić zapiętek
- O odsyłanie pełnej zawartości opakowania (buty, bawełniany worek / worki, ewentualne gratisy)
Jakiekolwiek ślady użytkowania (porysowana podeszwa, zagięcia skóry) lub niepełna zawartość opakowania może uniemożliwiać ich wymianę lub zwrot pełnej wartości obuwia. Prosimy o zwracanie butów w takim stanie, w jakim oczekują Państwo otrzymać nowo zakupioną parę.
BAWEŁNIENE WORKI
Nie każda para zawiera taką samą ilość bawełnianych worków. Polityka producentów pod tym względem jest różna:
- PATINE SHOES - 2 bawełniane worki dla Boots / 1 bawełniany worek dla niskich butów
- TLB MALLORCA / TLB ARTISTA - 2 bawełniane worki dla Boots / 2 bawełniane worki dla niskich butów
- YANKO - 2 bawełniane worki dla Boots / 1 bawełniany worek dla niskich butów
OZNACZENIA ROZMIARÓW NA KARTONACH - 8M TO 8.5
Na kartonach wszystkich naszych marek nie zobaczysz tradycyjnego oznaczenia dla "rozmiarów połówkowych". Jedyne co musisz wiedzieć to fakt, że M to "połówka", czyli nasza rozmiarówka na kartonach wygląda następująco: 5 - 5M (czyli 5.5) - 6 - 6M - 7 - 7M - 8 - 8M ... Także jeżeli zamówiłeś na stronie rozmiar UK 8.5, a na kartonie widzisz UK 8M, to wszystko w jak najlepszym porządku.
Akcesoria i dodatki
SKÓRY
Z wiekiem coraz piękniejsze
Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar
Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem
Sprawdź swój rozmiarGoodYear Welted - SZYCIE NA LATA
Dowiedz się więcejZłoty standard Patine
DARMOWA DOSTAWA
Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski
BEZPŁATNA WYMIANA
Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski
30 DNI NA ZWROT
Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru