O firmie


Firma Danbis S.C jest wyłącznym importerem i dystrybutorem butów YANKO oraz produktów SAPHIR. Wartości takie jak integralność oraz szacunek są spójnym czynnikiem, który pozwala nam rozwinąć mocne relacje z Klientami oraz partnerami biznesowymi.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości w możliwie przystępnych cenach. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych chcących poznać jakość oferowanych przez nas produktów. 

Z satysfakcją zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Kilka słów o markach:

 

Od 1890 roku kolejne pokolenia ręcznie wytwarzają wyjątkowe buty YANKO zgodnie z tradycyjnymi prawidłami rzemiosła.
Obuwie YANKO powstaje w tradycyjnym procesie rzemieślniczym na bazie rozległej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. YANKO to jedne z najlepszych na świecie butów szytych metodą "Goodyear", których jakość doceniana jest wśród miłośników wysokiej jakości obuwia pod każdą szerokością geograficzną.
Każdy etap produkcji poddawany jest ścisłej kontroli jakości, co pozwala na stworzenie wyjątkowego produktu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając YANKO, masz gwarancję komfortu, trwałości oraz jakości, nad którą pracują najbardziej doświadczeni rzemieślnicy na Majorce w HISZPANII.

YANKO to swoista filozofia dążenia do doskonałości, wedle której klasyczne buty od pokoleń tworzone są z tą samą pasją.

 

 SAPHIR

Saphir, francuska marka z ogromną tradycją wyróżniająca się na rynku ze względu na najwyższą jakość swoich produktów. Producentem linii jest francuska firma AVEL. Pozycja oraz uznanie marki Saphir ugruntowała się dzięki ciągłym badaniom, które są prowadzone we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży oraz uznanymi producentami obuwia oraz galanterii skórzanej. Produkty tej firmy wybierane są przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów.

W procesie produkcyjnym bezkompromisowo wykorzystywane są najlepsze i najbardziej wydajne surowce: olej z norek, olej z jojoby, proteiny pszeniczne, lanolina, wosk pszczeli, wosk mineralny, wosk Carnauba (naturalny wosk roślinny z liści kopernicji). Środki do konserwacji skór Saphir gwarantują optymalną ochronę oraz wyjątkowy wygląd.

 

 

 SAPHIR MD

Saphir Medaille d'or to najlepsza na śwecie linia impregnatów do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki, między innymi:LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG. Ekskluzywna linia Saphir Medaille d'Or 1925 to bezkonkurencyjne środki do pielęgnacji skóry francuskiego producenta AVEL.

Produkty Saphir Medaille d'Or 1925 zdobyły uznanie wśród największych projektantów oraz najlepszych fachowców w branży. Produkty dostępne tylko w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym świecie. Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy, najwyższa jakość to priorytet, najwyższa jakość to Saphir Medaille d'Or 1925.

 
 
IMPORTER I DYSTRYBUTOR w Polsce:
logo_danbis DANBIS S.C.
UL. RÓŻANA 2A
73-110 STARGARD SZCZECIŃSKI
NIP: 854-23-46-029
REGON: 320595592

e-mail: sklep@patine.pl 

Tel: 91 851-12-91mBank
nr rachunku: 11 1140 2004 0000 3302 5750 2814
Daniel Głowacki - wpis do ewidencji gospodarczej o nr 21504
prowadzony przez Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego.

Daniel Ziętek - wpis do ewidencji gospodarczej o nr 21505
prowadzony przez Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego.


Złoty standard Patine.pl

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

Bezpłatna wymiana

Jeżeli rozmiar obuwia nie jest idealny,
pokryjemy koszt jednej wymiany na terenie Polski

30 dni na zwrot

Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru