TARRAGO Universal Cleaner 125ml - uniwersalny płyn do czyszczenia butów, skór licowych, zamszu, nubuku i tekstyliów

Cleaner do skór i tekstyliów

  Dodaj opinię
Kod: TLF390000125

Tarrago

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Uniwersalny płyn do czyszczenia butów, akcesoriów i tapicerek. Właściwy do czyszczenia niemal każdego rodzaju obuwia wykonanego z niemal każdego rodzaju skór i materiałów. Do butów eleganckich oraz popularnych sneakersów oraz traperów i kozaków, a także toreb, torebek, teczek, portfeli, skórzanych kurtek, spodni i kombinezonów. Skuteczny preparat do czyszczenia, który zawsze powinien być pod ręką. Ten charakterystyczny niebieski płyn powszechnie jest stosowany również jako środek do czyszczenia tapicerki skórzanej i tekstylnej. Z powodzeniem sprawdza się przy tapicerkach samochodowych oraz meblowych. Z chęcią wykorzystywany w zaciszu domowego garażu, ale powszechnie stosowany również przez myjnie samochodowe, punkty autodetailingowe czy komisy samochodowe. Łatwość użycia, uniwersalność oraz skuteczność i szybki efekt to argumenty, którym trudno się oprzeć. To idealny preparat do czyszczenia skóry naturalnej, ale także do ecoskóry i przeróżnego rodzaju tekstyliów wykorzystywanych w przemyśle tapicerskim oraz obuwniczym. Nie wpływa na kolor, strukturę i właściwości czyszczonych skór oraz materiałów. Może być stosowany do naturalnych i syntetycznych skór licowych, do zamszu, nubuku oraz różnego rodzaju tkanin. 

Może być stosowany jako tradycyjny uniwersalny płyn do czyszczenia obuwia oraz jako odplamiacz do skór i tekstyliów. Formuła oparta na anionowych środkach powierzchniowo czynnych, których zawartość zwiększa siłę czyszczenia. Produkt stosowany jako Cleaner (płyn czyszczący) może być rozcieńczany z wodą, dzięki czemu możesz regulować jego moc. Jeżeli standardowe czyszczenie nie jest skuteczne, uciążliwe zabrudzenia odplamiaj skoncentrowanym płynem, bez rozcieńczenia. Spektrum zastosowań tego produktu jest bardzo szerokie. Wspiera on zarówno gospodarstwa domowe, jak i pracę szewców, customizerów, kaletników oraz wielu różnego rodzaju warsztatów. Cleaner do obuwia to nazwa zdecydowanie zbyt wąska i krzywdząca dla płynu, który odnajduje się w tak wielu branżach i miejscach. Jeden produkt do skutecznego czyszczenia prawie wszystkiego. Płyn do czyszczenia skór, z którym Twoje życie stanie się dużo łatwiejsze. 

Patine

Opinie

  Dodaj opinię
TARRAGO Universal Cleaner 125ml - uniwersalny płyn do czyszczenia butów, skór licowych, zamszu, nubuku i tekstyliów
TARRAGO Universal Cleaner 125ml - uniwersalny płyn do czyszczenia butów, skór licowych, zamszu, nubuku i tekstyliów
29,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.