PATINE SOCKS PROMO 4+1 

TARRAGO SNEAKERS Sole Restorer 115ml - krem do unyellowingu i renowacji midsoli oraz podeszw

Środek do unyellowingu midsoli i spodów

Kod: TNF070000115A

Tarrago Sneakers Care

  • 42,00 zł / szt.
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Krem do unyellowingu midsoli i renowacji podeszw. Dzięki niemu przywrócisz oryginalną biel gumowym elementom swoich Sneakersów, które na skutek utlenienia z czasem żółkną. Brudne midsole i spody w butach sportowych to zmora wielu miłośników streetwearu, ale sam brud nie jest wielkim problemem w porównaniu z pożółkłymi podeszwami i midsolami. W tym drugim przypadku nawet gruntowne czyszczenie może okazać się niewystarczające. Jeżeli znalazłeś się właśnie w takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie procesu znanego pod pojęciem UNYELLOWING, który pomoże ci odzyskać najczystszą biel podeszw w Twoich ulubionych Kicksach. Krem do unyellowingu TARRAGO SNEAKERS Sole Restorer całkowicie odwraca proces utlenienia, który w sposób naturalny pojawia się na gumowych podeszwach. Preparat do zastosowań profesjonalnych rekomendowany osobom, warsztatom i firmom zawodowo zajmującym się renowacją obuwia.

Nie ma gorszego widoku dla Sneakerheada niż piękny, kultowy model butów na białych podeszwach i brudne, zaniedbane midosle. Musisz wiedzieć, że większość zabrudzeń z podeszw i midsoli skutecznie usuniesz za pomocą tych samych uniwersalnych cleanerów, które stosujesz do czyszczenia Kicksów, np. TARRAGO SNEAKERS WASC!. Zdarzają się jednak zabrudzenia, których na drodze standardowego czyszczenia nie usuniesz i w takim przypadku dużo lepszym rozwiązaniem będzie dedykowany preparat - TARRAGO SNEAKERS Midsole Cleaner, który został stworzony z myślą o gumowych elementach obuwniczych. Jego użycie jest szybkie, proste i skuteczne. Jeżeli jednak nie chodzi o standardowe zabrudzenia, a o utlenione midsole i podeszwy, które poźółkły, żaden płyn czyszczący nie pomoże. W takim właśnie przypadku optymalnym rozwiązaniem będzie UNYELLOWING przy pomocy kremu TARRAGO SNEAKERS Sole Restorer. Przy czyszczeniu i renowacji butów dobrą praktyką jest rozpoczynanie od delikatnych cleanerów i dopiero w przypadku niepowodzenia przechodzenie do preparatów mocniejszych o większej sile. Produkty do UNYELLOWINGU to bardzo mocne preparaty, które powinieneś stosować tylko w uzasadnionych przypadkach. 

Patine

Akcesoria i dodatki

ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.