TARRAGO SNEAKERS Soft Maker 25ml - dodatek do malowania jeansu i tkanin

Dodatek do malowania jeansu i tekstyliów

  Dodaj opinię
Kod: TNF300000025A

Tarrago Sneakers Care

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Specjalny dodatek do farb akrylowych ułatwiający malowanie jeansu i tkanin. Medium, które pozwoli Ci na efektywne i trwałe personalizowanie ubrań, butów i akcesoriów wykonanych z tekstyliów. Wpływa na optymalizację wiązania akryli z tkaninami oraz elastyczność wykończenia. Proces customizacji jeansowej katany, spodni, bawełnianej koszulki, plecaka, czapki, torebki, czy materiałowych Sneakersów jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny. TARRAGO SNEAKERS Soft Maker pozwoli Ci osiągnąć atrakcyjne, miękkie i elastyczne, a jednocześnie dobrze utrwalone wykończenie, którego jakość przekona do siebie nawet najbardziej wymagających odbiorców. Dodatek nie wpływa na kolor używanych farb podczas malowania ubrań i Kicksów. Fabric, Mesh, Canvas, Denim ... teraz możesz customizować niemal wszystko, realizując RĘKODZIEŁO najwyższej próby!

Customizacja jeansu i tkanin nie będzie dla Ciebie wielkim wyzwaniem o ile zastosujesz się do wskazówek i przeprowadzisz szereg prób własnych na starych jeansach w celu wypracowania własnych optymalnych rozwiązań. Praktyczne doświadczenie osiągnięte na bazie kilku testów to pierwsza bardzo ważna rekomendacja, która uświadomi Ci, jak łatwo malować ubrania. Nie ufaj opisom i poradnikom! Traktuj je jako drogowskazy, a nie sztywne zasady i do wszystkiego przekonaj się sam! Kiedy sam będziesz pewien, że jesteś w stanie stworzyć wartościowe rękodzieło, z łatwością przekonasz do swoich realizacji odbiorców. Poniżej kilka wskazówek:

 • Przed malowaniem jeansu, dobrze oczyść powierzchnię którą chcesz personalizować. Stara odzież może być brudna i tłusta, nowe ubrania mogą być fabrycznie zabezpieczone, co będzie ograniczało wiązanie farby. Możesz użyć do tego celu produktu, którym wyczyścisz prawie wszystko - TARRAGO Universal Cleaner
 • Dobrze naciągnij "płótno" i zabezpiecz taśmą elementy, których nie chcesz zabrudzić farbą.
 • Jeans i tkaniny customizuj zawsze farbami akrylowymi z dodatkiem TARRAGO SNEAKERS Soft Maker. Możesz używać pędzli i pędzelków do personalizacji lub specjalnych markerów i pisaków, które napełnisz farbą.
 • Nakładaj cienkie warstwy farby, unikając nadmiaru, by uzyskać większą trwałość, elastyczność i dobry efekt. Dużo lepiej zaaplikować kilka cienkich warstw niż jedną grubą. Kolejną warstwę nakładaj dopiero po wyschnięciu, utwardzeniu i utrwaleniu poprzedniej.
 • Stosuj podkład z białej farby (z dodatkiem TARRAGO SNEAKERS Soft Maker), zwłaszcza na ciemnym jeansie i tkaninach. 
 • Przy pomocy ołówka możesz wykonać szkic pomocniczy. 
 • Przetestuj kilka sposobów na utrwalanie termiczne i stosuj opcję, która przekonała Cię najbardziej, np. żelazko, opalarka, suszarka do włosów lub suszarka bębnowa.
 • Po utrwaleniu dodatkowo zabezpiecz swoje dzieło przy pomocy wodoodpornego impregnatu - TARRAGO Nano Protector.

 

 • Rekomendowana proporcja mieszania medium TARRAGO SNEAKERS Soft Maker z farbami akrylowymi to 50/50, ale polecamy byś na drodze prób i testów wypracował własne optimum
 • Jeans i tkaniny możesz malować na wiele sposobów - zarówno za pomocą pędzelka, jak i gąbki, czy aerografu
 • By zwiększyć trwałość i jakość wykończenia możesz stosować utrwalanie termiczne przy pomocy żelazka, opalarki lub suszarki do włosów
Patine

Opinie

  Dodaj opinię
Patine

Akcesoria i dodatki

Dodatek do farb akrylowych do malowania jeansu, tkanin, płótna, siatki, canvas, mesh. Customizacja kurtki, katany, spodni.
TARRAGO SNEAKERS Soft Maker 25ml - dodatek do malowania jeansu i tkanin
36,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.