TARRAGO SNEAKERS Soft Maker 250ml - dodatek do malowania jeansu i tekstyliów

Dodatek do malowania jeansu i tektyliów

  Dodaj opinię
Kod: TNF300000250A

Tarrago Sneakers Care

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Medium do farb akrylowych ułatwiające malowanie jeansu i tekstyliów. Dodatek do akryli, który pozwoli Ci na łatwe i bardzo trwałe customizowanie odzieży, sneakersów i akcesoriów wykonanych z tkanin. Produkt optymalizuje wiązanie wysokiej jakości pigmentów z tkaninami oraz zwiększa elastyczność wykończenia. Malowanie jeansowej kurtki, spodni z denimu, bt-shirta, plecaka, czapki, torby, czy Kicksów z siateczki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. TARRAGO SNEAKERS Soft Maker pozwoli Ci osiągać atrakcyjne, miękkie i elastyczne oraz dobrze utrwalone wykończenie, którego jakość przekona do siebie nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatek do farb akrylowych, którzy nie wpływa na kolor używanych farb podczas malowania ubrań i butów. Fabric, Mesh, Canvas, Denim ... maluj co zechcesz i bez ograniczeń realizuj się w twórczości rękodzielniczej z najwyższej półki!

Ręczne malowanie jeansu i tekstyliów nie będzie dla Ciebie wielkim problemem, o ile zastosujesz się do zaleceń i przeprowadzisz szereg prób własnych na starych jeansach w celu wypracowania własnych optymalnych rozwiązań. Praktyczne doświadczenie osiągnięte na drodze kilku testów to pierwsza bardzo ważna rekomendacja, która pokaże Ci, jak łatwo i przyjemnie malować odzież. Pozostań ostrożny, nieufny i bierz z dystansem wszelkie poradniki i wskazówki! To tylko drogowskazy, a nie sztywne zasady. Zawsze sprawdzaj i do wszystkiego przekonaj się samodzielnie! Kiedy będziesz pewien, że potrafisz stworzyć wartościowe rękodzieło, z łatwością przekonasz do swoich dzieł odbiorców. Kilka drogowskazów na dobry początek:

 • Przed malowaniem jeansu i tkanin, z uwagą oczyść powierzchnię, na którą chcesz aplikować farbę. Używana odzież może być brudna i zatłuszczona, nowe rzeczy mogą być fabrycznie zaimpregnowane, a to będzie ograniczało wiązanie farby. Możesz użyć do tego celu produktu, którym wyczyścisz prawie każdego rodzaju powierzchnię - TARRAGO Universal Cleaner
 • Wyprostuj i dobrze naciągnij malowaną powierzchnię. 
 • Zabezpiecz taśmą fragmenty, których nie chcesz zabrudzić farbą.
 • Jeansowe ubrania i tekstylia personalizuj farbami akrylowymi z dodatkiem TARRAGO SNEAKERS Soft Maker. Możesz stosować pędzle i pędzelki do personalizacji lub specjalne markery i pisaki, które napełnisz farbą.
 • Aplikuj cienkie warstwy farby zmieszanej z dodatkiem, unikając nadmiaru. W ten sposób uzyskasz większą trwałość, lepszą elastyczność i doskonały efekt. Dużo lepiej nakładać kilka cienkich warstw niż jedną grubą. Kolejną warstwę farby aplikuj dopiero po wyschnięciu, utwardzeniu i utrwaleniu poprzedniej.
 • Zrób podkład z białej farby (z dodatkiem TARRAGO SNEAKERS Soft Maker). Trzymaj się tej zasady zwłaszcza na ciemnym jeansie i tkaninach. W ten sposób ułatwisz sobie pracę.
 • Wykonaj szkic pomocniczy przy pomocy ołówka.
 • Na starych jeansach przetestuj kilka sposobów na utrwalanie termiczne i stosuj rozwiązanie, które przekonało Cię najbardziej, np. żelazko, opalarka, suszarka do włosów lub suszarka bębnowa.
 • Po utrwaleniu i utwardzeniu dodatkowo zabezpiecz swoje dzieło przy pomocy wodoodpornego impregnatu - TARRAGO Nano Protector.

 

 • Polecane proporcje mieszania dodatku do tkanin TARRAGO SNEAKERS Soft Maker z farbami akrylowymi to 50/50, ale rekomendujemy byś na drodze prób i testów wypracował własne optimum
 • Jeans i tekstylia możesz malować przy pomocy różnych akcesoriów - zarówno za pomocą pędzelka, markerów do napełniania, gąbki do aplikacji, czy aerografu
 • Dla zwiększenia trwałości i jakości wykończenia możesz stosować utrwalanie termiczne przy pomocy żelazka, opalarki lub suszarki do włosów
Patine

Opinie

  Dodaj opinię
Patine

Akcesoria i dodatki

Dodatek do farb akrylowych do malowania jeansu, tkanin, płótna, siatki, canvas, mesh. Customizacja kurtki, katany, spodni.
TARRAGO SNEAKERS Soft Maker 250ml - dodatek do malowania jeansu i tekstyliów
139,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.