TARRAGO SNEAKERS Paint Glitter 25ml - Brokatowe farby akrylowe do rękodzieła i customizacji butów oraz ubrań

Brokatowe farby do customizacji

  Dodaj opinię
Kod: TNC075500025A

Tarrago Sneakers Care

 • 59,99 zł / szt.

 • Historia ceny
 • Obserwuj produkt:
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Brokatowe farby akrylowe do customizacji sneakersów, odzieży i akcesoriów. Najczęściej stosowane do naturalnych i syntetycznych skór licowych oraz jeansu i tekstyliów. Farba może być aplikowana za pomocą małych i dużych pędzelków i aerografu. Grupa farb najczęściej wykorzystywana przez customizerów do personalizacji butów, jeansowych katan, skórzanych kurtek, plecaków, czapek, t-shirtów i innych akcesoriów. Farby TARRAGO SNEAKERS PAINT równie dobrze spełniają swoją funkcję przy zaawansowanych i prostych renowacjach popularnych kicksów. Wyjątkowa formuła farby o wysokiej koncentracji doskonałych pigmentów przekłada się na siłę i jakość krycia. Wykończenie i ostateczny efekt w prosty sposób można wzmacniać oraz regulować dedykowanymi finisherami (w przypadku farb brokatowych rekomenduje się użycie lakieru wykończeniowego w wysokim połysku - TARRAGO SNEAKERS Gloss Maker). Farby z brokatem bardzo chętnie stosowane przy rękodziele i specjalnych okazjach, jak eventy, koncerty, śluby i różnego rodzaju imprezy.
 
W zestawie: farba, pędzelek, gąbka do aplikacji, pojemniczek do mieszania farb, instrukcja obsługi.

Farby do personalizacji, które zapewniają wysoką odporność na tarcie oraz zginanie w suchych i mokrych warunkach. Formuła na bazie wody, co sprawia, że produkt jest bezpieczny dla konsumenta i środowiska. Zobacz wszystkie dostępne kolory farby TARRAGO SNEAKERS PAINTFarb brokatowych nie należy rozcieńczać ani mieszać ponieważ efekt krycia może wtedy nie być optymalny. Pozostałe rodzaje farb można ze sobą mieszać w celu uzyskania optymalnych odcieni - zobacz nasz mikser kolorów PANTONE. W odróżnieniu od klejów z brokatem, farba Glitter jest bezpieczna dla skór.

 

 • Farby brokatowe są farbami "półtransparentnymi" - dlatego przed ich użyciem warto użyć podkładu z klasycznej farby w kolorze brokatu.
 • Nie rekomendujemy użycia aerografu dla farb brokatowych (brokat może zapychać dysze).
 • Nie rekomendujemy rozcieńczania farb brokatowych z bezbarwną bazą i z innymi farbami oraz produktami ponieważ efekt krycia może nie być optymalny.
 • Buty przed malowaniem skutecznie oczyścisz za pomocą Sneakers Cleaner, Sneakers Brush i Shoe Duster.
 • W celu uzyskania optymalnej trwałości malowania powierzchnię skóry przygotuj za pomocą Tarrago Conditioner (odtłuszcza i usuwa stare wykończenia). 
 • Bardzo dokładnie wymieszaj farbę, wstrząsając opakowaniem. Następnie otwórz i wymieszaj farbę za pomocą pędzelka, aż do uzyskania jednolitego koloru i konsystencji.
 • Za pomocą dołączonej gąbki farbę można aplikować kolistymi ruchami na większe powierzchnie.
 • Nasadka dozująca dołączona do farby będzie pomocna przy mieszaniu kolorów.
 • Przy użyciu jaśniejszych farb na ciemnych skórach warto przed właściwym malowaniem zastosować biały podkład z farby Tarrago Sneakers Paint 01 (white / biały).
 • Przy zastosowaniu farb z efektami (Fluor, Metallic, Photochromic, Glow in The Dark ...) warto przed właściwym malowaniem zastosować biały podkład z farby Tarrago Sneakers Paint 01 (white / biały)

 

Aktualne kolekcje farb TARRAGO SNEAKERS PAINT:

Patine

Akcesoria i dodatki


Brokatowe farby do customizacji
TARRAGO SNEAKERS Paint Glitter 25ml - Brokatowe farby akrylowe do rękodzieła i customizacji butów oraz ubrań
59,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.