SAPHIR MDOR Super Invulner 300ml - wodoodporny impregnat do butów, skór i tkanin

Uniwersalna ochrona butów

  Dodaj opinię
Kod: 001746007

Saphir Medaille d'Or 1925 Paris

  • 79,99 zł / szt.

  • Historia ceny
  • Obserwuj produkt:
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Protektor wodoodporny do wszystkich rodzajów skór, prócz lakierowanych. Ten produkt możesz stosować również do zabezpieczenia różnego rodzaju tekstyliów stosowanych w branży obuwniczej i odzieżowej. Produkt skutecznie wzmacnia właściwości hydrofobowe obuwia i akcesoriów. Bezbarwny spray do butów nie zmienia koloru oraz właściwości oddychających zabezpieczanych powierzchni. Aerozol, który możesz stosować do efektywnego zabezpieczenia zamszu i nubuku, skór olejowanych, naturalnych i syntetycznych skór licowych oraz tkanin. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych środków dostępnych na rynku, SAPHIR MEDAILLE D"OR Invulner nie zawiera silikonu i dzięki swojej unikalnej formule może być bezpiecznie stosowany do zabezpieczenia nawet najbardziej luksusowych skór oraz różnego rodzaju wodoodpornych i przepuszczalnych membran oraz mikrofibry. Impregnat do skór i tekstyliów, dzięki któremu wzmocnisz odporność obuwia, akcesoriów i odzieży na wodę, śnieg, sól, plamy, zabrudzenia i tłuszcz. Po zabezpieczeniu wszelkie zanieczyszczenia nie wnikają głęboko w strukturę skór i materiałów, lecz pozostają na powierzchni, dzięki czemu możesz je szybko i łatwo usunąć, np. przez zwykłe tupnięcie lub za pomocą strumienia wody czy szczotki. Prewencja, która pozwoli Ci na uniknięcie uszkodzeń obuwia, nieodwracalnych zmian w strukturze skór, uciążliwych zabrudzeń i tłustych trudnousuwalnych plam. 

 

 


  

Ten wyjątkowej jakości protektor wodoodporny do wszystkich rodzajów skór (za wyjątkiem lakierowanych) to wysoce skoncentrowany preparat hydrofobowy zawierający w swoim składzie fluorowaną żywicę. Jego unikalna formuła zapewnia ponadprzeciętną ochronę nie tylko przed wilgocią, ale również przed wszelkiego rodzaju tłustymi substancjami, np. z jedzenia czy napojów. Środek, który zawiera w swoim składzie wyjątkowy nieagresywny i nietłusty rozpuszczalnik, dzięki czemu nie wpływa negatywnie nawet na bardzo delikatne powierzchnie, które pod wpływem innych preparatów mogą ulec, np. trwałemu przyciemnieniu lub odbarwieniom. Wodoodporny impregnat, który możesz stosować do zamszu i nubuku oraz delikatnych skór z najlepszych garbarni na świecie. Ochrona, którą możesz otoczyć również tak piękne i wyjątkowe materiały jak skóry nappa czy jedwab. Równie skuteczny dla skór cielęcych (boxcalf), materiałów TEX i bawełny. Bardzo uniwersalny i niezawodny impregnat do skór, który znajdzie swoje miejsce w każdej obuwniczej kolekcji z wysokiej półki. Produkt z luksusowej linii, rekomendowanej do pielęgnacji i ochrony swoich produktów przez takie marki, jak: Louis Vuitton, John Lobb, TLB MALLORCA ARTISTA, Hermes, Christian Dior, J.M. Weston, Church, Crocket&Jones, Tod’s, Celine i wiele, wiele innych.  

Patine

Akcesoria i dodatki


SAPHIR MDOR Super Invulner 300ml - wodoodporny impregnat do butów, skór i tkanin
SAPHIR MDOR Super Invulner 300ml - wodoodporny impregnat do butów, skór i tkanin
79,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.