SAPHIR MDOR Cleaner - Plant Based 100ml

Roślinny cleaner do skór

Kod: 1584005

Saphir Medaille D'Or 1925 Paris

 • 66,00 zł / szt.
Patine

Informacje o produkcie

Roślinny płyn czyszczący do skór 100ml

Pierwszy profesjonalny płyn czyszczący i odplamiający do skór, który w 100% stworzony został z surowców pochodzenia roślinnego. Dokładnie czyści powierzchnię i pory skóry z brudu, osadów woskowych, silikonów, żywic ...

Podczas aplikacji można kontrolować głębokość i moc czyszczenia zmieniając siłę nacisku, czas procesu czyszczenia i liczbę ruchów szmatką wykonanych na powierzchni skóry. Płyn nie powinien zmieniać charakteru skór, dzięki czemu po użyciu nie będą one ani bardziej suche, ani grubsze, ani cieńsze. Dlatego po zastosowaniu bardzo szybko można uzyskać piękne wykończenie skóry i oryginalną głębię koloru.

Produkt zaprojektowany we współpracy z uznanymi producentami butów, dzięki czemu spełnia oczekiwania profesjonalistów. Płyn umożliwia bardzo głębokie czyszczenie, a przy umiejętnym zastosowaniu specyfika produktu pozwala na zachowanie podstawowych warstw wykończenia i patyny na skórze. Umożliwia to szybsze uzyskanie pożądanego efektu przy nakładaniu nowych warstw wosku.

Ekskluzywna formuła roślinna bez klasyfikacji niebezpieczeństwa. Umożliwia to wysyłkę lotniczą bez specjalnych formalności czy deklaracji dotyczących towarów niebezpiecznych.

 

MATERIAŁ

 • do licowych skór naturalnych
 • do skór olejowanych i woskowanych
 • do nubuku olejowanego
 • do gumowych elementów, np. midsole 

 

PRZEZNACZENIE

 • buty
 • galanteria skórzana
 • akcesoria skórzane

 

Ważne!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.


Sposób użycia

 1. Usunąć kurz i brud z powierzchni skóry
 2. Kilkukrotnie energicznie wstrząsnąć butelką przed użyciem, by dokładnie wymieszać zawartość
 3. Nakładać niewielkie ilości płynu za pomocą bawełnianej szmatki
 4. Pozostawić do wyschnięcia na ok 15 minuty
 5. Wypolerować za pomocą szmatki

 

 

Zalecenie

Podczas nakładania środka czyszczącego należy używać miękkiej szmatki, zapewniając jej przyleganie do skóry. Podczas każdej nowej aplikacji najlepiej używać nowej szmatki (lub jej innej części), aby nie zabrudzić skóry starym pigmentem zalegającym na szmatce. 

 

Wskazówki

 • Produkt bardzo efektywny również przy czyszczeniu sneakersów, łącznie z gumowymi elementami podeszwy (midsole).
 • Po oczyszczeniu skóry efektywnie można stosować środki zawierające substancje odżywcze, np. SAPHIR MDOR Creme Pommadier

 

Przed użyciem zapoznaj się z kartą charakterystyki produktu (w zakładce ZAŁĄCZNIKI), opisem, sposobem użycia i oznaczeniami na opakowaniu.

Patine

Akcesoria i dodatki

ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Większość naszych klientów nie ma większego problemu z wyborem optymalnego rozmiaru dla siebie. Zdarza się jednak, że na początku przygody z obuwiem klasycznym jest to nieco kłopotliwe. Dlatego też obowiązuje u nas ZŁOTY STANDARD i pełne wsparcie doświadczonego supportu, który minimalizuje ryzyko oraz stres związany z wyborem rozmiaru obuwia. Z każdym kolejnym zamówieniem jest już o wiele prościej.

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.