SAPHIR MDOR Nubuck Suede Renovator 250ml - Renowator do zamszu i nubuku

Renowator do zamszu i nubuku

  Dodaj opinię
Kod: 001205016

Saphir Medaille d'Or 1925 Paris

  • 89,99 zł / szt.

  • Historia ceny
  • Obserwuj produkt:
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Nubuck Suede Renowator, którym w łatwy sposób odnowisz i zregenerujesz zamszowe i nubukowe skóry. Bezkompromisowa formuła produktu z linii SAPHIR MEDAILLE D'OR wzbogacona jeszcze większą koncentracją najlepszych pigmentów oraz regeneracyjnych olejków. Dzięki temu osiągniesz piękny, jedwabisty wygląd oraz naturalną miękkość i elastyczność skór zamszowych i nubukowych. To optymalny sposób na odnowienie wyblakłych kolorów oraz na kompleksową regenerację zużytych butów. Zamsz i nubuk już traci swój naturalny kolor, miękkość i elastyczność? To dobry moment na użycie farby w sprayu SAPHIR MDOR Nubuck Suede Renovator. W ten sposób możesz odzyskać oryginalny kolor i naturalne właściwości wysokiej jakości skór. Jeżeli po czyszczeniu zamszowych butów zdiagnozujesz utratę koloru, czy usztywnienie skóry, rozwiązaniem będzie ten sam Nubuck Suede Renovator. Łatwa w zastosowaniu "farba do zamszu i nubuku", którą zregenerujesz kolor i odnowisz powierzchnię swoich zamszowych butów, dodatków, czy  akcesoriów. Dzięki temu preparatowi wzmocnisz również właściwości hydrofobowe obuwia, które staną się bardziej odporne na wodę oraz zabrudzenia. Spray nie ogranicza naturalnych właściwości skór i nie wpływa na ich oddychalność. Produkt nie zawiera silikonu i jest całkowicie bezpieczny dla najwyższej jakości skór stosowanych przez najlepszych producentów na Świecie. Renowator do zamszu i nubuku, którego możesz używać również do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia z membranami Gore-Tex, Hi-Teh. Stawiając na ten produkt, decydujesz się na absolutnie najlepszą formułę, stworzoną na bazie optymalnych składników - bez względu na ich cenę! Jakość ma znaczenie!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

  • Usuń kurz i brud używając cleanera do zamszu i nubuku oraz odpowiedniej szczoteczki
  • Wstrząśnij opakowaniem przed użyciem
  • Spryskaj równomiernie powierzchnię z odległości 30 cm
  • Pozostaw do wyschnięcia
  • W razie potrzeby powtórz proces
  • Wyszczotkuj włoski

Uwagi:
Mimo iż, Suede Renovator Saphir wzmacnia właściwości wodoodporne skór, dla jeszcze lepszej ochrony przed wilgocią, zaciekami solnymi oraz plamami, po regeneracji koloru, zaleca się zastosowanie wodoodpornego impregnatu Protector Saphir.


Renowator do zamszu i nubuku. Farba do skór nubukowych i zamszowych. Pielęgnacja butów emu, ugg, timberland.
SAPHIR MDOR Nubuck Suede Renovator 250ml - Renowator do zamszu i nubuku
89,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.