SAPHIR MDOR Pate de Luxe 50ml - Luksusowa, woskowa pasta do butów

Pasta do butów
  (1) Dodaj opinię
Kod: 001002011

Saphir Medaille d'Or 1925 Paris

  • 39,99 zł / szt.

  • Historia ceny
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Pasta do butów oparta na wyjątkowej, tradycyjnej formule. Do produkcji tego wosku używa się bezkompromisowo najlepszych naturalnych surowców bez względu na ich cenę. Zapewniają one wysoki naturalny połysk, czyszczenie, pielęgnację oraz ochronę skór. Najbardziej cenioną i pożądaną zaletą tego wosku jest możliwość osiągnięcia lustrzanego połysku na butach, tzw. efekt MIRROR GLOSS, MIRROR SHINE, HIGH GLOSS. Jeżeli interesuje Cię zatem "lustro na butach", lepiej trafić nie mogłeś. Osiągnięty połysk na butach uzyskany za pomocą tych wosków utrzymuje się przez dłuższy czas, a jego odtworzenie za pomocą szmatki lub szczotki jest szybsze i łatwiejsze niż w przypadku zastosowania innych produktów. Pasta woskowa Pate de Luxe zawiera stosunkowo niewielkie ilości pigmentu, dzięki czemu przez zastosowanie kilku kolorów i transparentnych warstw można osiągać ciekawe efekty patyny i przejść tonalnych.

Pasta woskowa, w której jakość oraz koncentracja najbardziej wartościowych substancji jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż w innych produktach. Daje to nie tylko lepszą wydajność i bardziej atrakcyjny efekt na butach po zastosowaniu - również trwałość efektu jest większa. Na produkty marki Saphir Medaille d'Or stawiają najlepsi fachowcy branży skórzanej na świecie. Te produkty rekomendują swoim klientom również najbardziej uznane marki, np. LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, CROCKETT & JONES. Pasta do obuwia Saphir Medaille d'Or Pate de Luxe zawiera wysokiej jakości substancje, oleje i woski, np. terpentyna pozyskiwana z sosny rosnącej na południu Europy, wosk Carnauba, wosk pszczeli i 6 innych wosków o właściwościach odżywczych, ochronnych, zmiękczających i nabłyszczających. Wszystko to pomaga skórze zachować optymalne parametry i piękny wygląd przez wiele sezonów. 

Patine

Opinie

  (1) Dodaj opinię
Patine

Akcesoria i dodatki

SAPHIR MDOR Pate de Luxe 50ml - Luksusowa, woskowa pasta do butów
SAPHIR MDOR Pate de Luxe 50ml - Luksusowa, woskowa pasta do butów
39,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.