JACQUARD SolarFast A4 Film / Zestaw folii do drukarek atramentowych

Folie do drukarek atramentowych

  Dodaj opinię
Kod: F-JSD1000

Jacquard

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Zestaw folii JACQUARD SolarFast A4 film, dzięki któremu w bardzo prosty i przystępny sposób wykonasz grafikę za pomocą drukarki atramentowej na koszulkach, bluzach, torbach, tekstylnych akcesoriach, płótnie malarskim lub na grubym papierze (np. akwarelowym lub graficznym). Dedykowane do odbitek tworzonych przy pomocy barwników JACQUARD SolarFast. Zestaw służy do tworzenia negatywów fotograficznych SolarFast i cyjanotypii oraz pozytywów filmowych do sitodruku. Teraz z łatwością wykonasz odbitki fotograficzne na ubraniach, wykorzystując drukarkę atramentową. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć atrakcyjne customizowane ubrania i akcesoria. Możesz tworzyć je na tkaninach, płótnie lub papierze bez konieczności utrwalania termicznego, chemicznego czy parowego. Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego i łatwiejszego wprowadzenia do rękodzieła wykorzystującego drukarkę atramentową. JACQUARD SolarFast A4 film to doskonały zestaw folii dla Customizerów, Artystów, Fotografów, Grafików, Rysowników, ale i kompletnych amatorów oraz dzieci. To również świetny pomysł na grupową aktywność i zabawę w większym gronie. Zastaw wystarczy do wykonania odbitek na 8 koszulkach.

  • POWIERZCHNIE - bawełna, len, płótno, jedwab, konopie i wszystkie włókna naturalne, a także gruby papier (np. akwarelowy, graficzny), drewno i inne. 
  • TECHNIKI - grafika światłoczuła, Tie Dye, Screen Printing, Stamping, Batik i inne. 

Zawartość zestawu: 8 x A4 / 8 arkuszy folii do drukowania. Arkusze 8,5" x 11" / 21,59 cm x 27,94 cm

Światłoczułe barwniki do customizacji ubrań JACQUARD SolarFast nabierają koloru i utrwalają się pod wpływem światła słonecznego UV. Wyjątkowa charakterystyka tych farb sprawia, że możesz je wykorzystywać w swoim rękodziele do tworzenia niezwykle szczegółowych fotografii, fotogramów i wydruków na ubraniach, tkaninach lub papierze wykorzystując naturalną moc słońca. Wszystko, co ulokujesz na pomalowanej powierzchni, aby zablokować światło, w ciągu kilku minut stworzy odbitkę. Możesz wykorzystać do tego negatyw fotograficzny (obraz drukowany cyfrowo na folii), dowolny przedmiot (zabawki, narzędzia, rośliny, wycinki) lub cień pochodzący z fałd tkaniny, albo obiektu 3D. Barwnik pozostawia tkaninę naturalnie miękką i przyjemną w dotyku. Barwniki JACQUARD SolarFast na papierze nie pozostawiają reliefu i nie wpływają w żaden sposób na teksturę powierzchni, co czyni z nich potężne narzędzie do sztuki mieszanej. Niesamowite zalety tego produktu możesz wykorzystać na wiele sposobów w swoich rękodzielniczych projektach. Custom malowany światłem? Zdecydowanie tak! 

Patine

Opinie

  Dodaj opinię
Patine

Akcesoria i dodatki

JACQUARD SolarFast A4 Film / Zestaw folii do drukarek atramentowych
JACQUARD SolarFast A4 Film / Zestaw folii do drukarek atramentowych
84,00 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.