JACQUARD iDye Fixative 3oz / Utrwalacz koloru do farbowanych tkanin naturalnych

Utrwalacz barwnika do tkanin naturalnych

  Dodaj opinię
Kod: F-JID1300

Jacquard

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

JACQUARD iDye Fixative to łatwy w użyciu utrwalacz koloru, który możesz stosować do farbowanych tkanin naturalnych. Produkt utrwalający, który pomoże Ci zachować intensywność koloru w trakcie eksploatacji barwionych tkanin i zmniejszy ryzyko przebarwienia podczas prania. Rozważ użycie tego preparatu zwłaszcza do farbowanych ubrań w bardzo intensywnych kolorach lub do barwionych tkanin, które będą często prane. iDye Fixative to żywica kationowa, której możesz używać do końcowego utrwalania barwionej odzieży wykonanej z naturalnych tkanin. Stosuj ją wyłącznie z naturalnymi włóknami - bawełna, len, konopie, jedwab (i sztuczny jedwab), włókna zwierzęce ... etc. Dzięki utrwalaczowi koloru JACQUARD zwiększysz odporność farbowanych tkanin na pranie, odbarwienia oraz przebarwienia. Możesz go stosować nie tylko z barwnikami JACQUARD iDye, ale i z innymi ujemnie naładowanymi barwnikami, np. JACQUARD Procion MX, Concentrated Vinyl Suplhopn, Remazol Dyes ... itp. Ponadto nadaje się również do zabezpieczenia słabo utrwalonych fabrycznie tkanin z komercyjnych źródeł, które puszczają kolor. 

  • POWIERZCHNIE - 100% naturalne tkaniny: bawełna, jedwab, len). Nie stosuj do tkanin syntetycznych!

Zawartość: 3oz / 85.04g

JACQUARD iDye Fixative to doskonały utrwalacz koloru farbowanych ubrań, który świetnie współpracuje z różnymi pigmentami, ale najlepsze rezultaty osiągniesz stosując ten preparat z dedykowanymi barwnikami JACQUARD iDye. Te wysokiej jakości barwniki kwasowe w wielu kolorach możesz wykorzystywać do farbowania bawełny, lnu i jedwabiu. Idealnie sprawdzają się przy customizacji jeansowych spodni i kurtek, a także bawełnianych koszulek, bluz, skarpetek oraz innych elementów garderoby. Możesz je wykorzystać też do regeneracji koloru spranych, wypłowiałych i wyblakniętych ubrań. Barwniki JACQUARD iDye for Natural Fabrics zamknięte są w rozpuszczalnym woreczku, który bez obaw możesz wrzucić do kąpieli barwiącej lub pralki. Opakowanie się rozpuści, a tkanina zostanie poddana procesowi farbowania bez zbędnego ryzyka, zamieszania i bałaganu. Dzięki temu nie musisz narażać się na kontakt z rozsypującym się, brudzącym proszkiem. Barwnik iDye możesz stosować w obu technikach farbowania - na kuchence lub w pralce (cykl prania z najwyższą temperaturą). W ten sposób barwione i utrwalane ubrania możesz intensywnie eksploatować przez długi czas, bez konieczności regeneracji koloru, który pozostaje trwały i intensywny.

Patine

Opinie

  Dodaj opinię
Patine

Akcesoria i dodatki

JACQUARD iDye Fixative 3oz / Utrwalacz koloru do farbowanych tkanin naturalnych
JACQUARD iDye Fixative 3oz / Utrwalacz koloru do farbowanych tkanin naturalnych
49,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.