SAPHIR BDC Tenax Spray 150ml

Farba do skór

Kod: 179

Saphir Beaute Du Cuir

  • 47,00 zł / szt.
Patine

Informacje o produkcie

Barwnik / Farba do skóry TENAX 150ml Spray - SAPHIR

Szybkoschnąca farba w aerozolu do odnowienia lub całkowitej zmiany koloru skór licowych i syntetycznych. Łatwa w zużyciu. Szeroka paleta kolorów. Farba może być stosowana również do obcasów i krawędzi. Unikatowa i wyrafinowana formuła tej farby sprawia, że to prawdopodobnie jedyny tego typu produkt na rynku! Receptura zawiera między innymi rozpuszczalniki, pigmenty, żywice polimerowe i gazy, co zapewnia łatwą aplikację, a jednocześnie bardzo skuteczne i trwałe wykończenie. W związku ze skomplikowanym i bardzo złożonym składem tej farby, wymyka się ona z ogólnie przyjętych ram. Nie jest to do końca, ani farba akrylowa, ani alkoholowa. Jej formułę w dużym uproszczeniu można ująć w następujący sposób: aerozol na bazie rozpuszczalników (alkoholi) wykorzystujący techniki żywic akrylowych. Do dziś na świecie prawdopodobnie nie ma nic równie dobrego w tej kategorii produktu, a szczegółowa receptura od lat trzymana jest w tajemnicy i bardzo pieczołowicie chroniona!
 
Nie stosować do zamszu i nubuku.
 
Uwaga!
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.
 
Chroń dłonie i skórę! Używaj gumowych rękawic ochronnych. Chroń produkt przed dziećmi!


Sposób użycia:
  • Malowaną powierzchnię przed użyciem farby należy bardzo dokładnie przygotować, precyzyjnie oczyszczając i odtłuszczając ją odpowiednim środkiem, np. RENOMAT SAPHIR, ZMYWACZEM DO SKÓR SAPHIR (silny środek - usuwa stare wykończenie skóry) lub innym preparatem- TO NAJWAŻNIEJSZY MOMENT - ZRÓB TO DOKŁADNIE, gdyż od tego w dużym stopniu zależy trwałość nowego wykończenia.
  • Puszkę z farbą należy wielokrotnie wstrząsnąć w celu dokładnego wymieszania pigmentu.
  • Powierzchnię skóry pokrywamy farbą z odległości około 15-20 cm starając się nie aplikować pigmentu w jednym miejscu (może to spowodować zacieki).
  • W zależności od zdolności chłonięcia i wiązania danej skóry, należy malować do uzyskania jednolitego pożądanego koloru. Zazwyczaj wystarczą 2-3 warstwy.
  • Każdą kolejną warstwę nakładamy dopiero po pełnym wyschnięciu i utwardzeniu poprzedniej.
  • Lepiej nałożyć dwie lub trzy cienkie warstwy niż jedną grubą.
  • Do pełnego utwardzenia się farby należy odczekać ok. 12 godzin.
  • Po malowaniu i pełnym utwardzeniu oraz wyschnięciu, wykończenie można wzmocnić oraz zabezpieczyć Finisherem do skór.


Karta techniczna produktu i środki ostrożności w zakładce "Załączniki". 
Patine

Akcesoria i dodatki

ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Większość naszych klientów nie ma większego problemu z wyborem optymalnego rozmiaru dla siebie. Zdarza się jednak, że na początku przygody z obuwiem klasycznym jest to nieco kłopotliwe. Dlatego też obowiązuje u nas ZŁOTY STANDARD i pełne wsparcie doświadczonego supportu, który minimalizuje ryzyko oraz stres związany z wyborem rozmiaru obuwia. Z każdym kolejnym zamówieniem jest już o wiele prościej.

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.