SAPHIR BDC Creme Delicate 50ml + Cotton - krem do skór delikatnych + szmatka

Delikatny krem do skór  Dodaj opinię
Kod: 000122000

Saphir BDC

  • 52,99 zł / szt.

  • Historia ceny
  • Obserwuj produkt:
Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Doskonały krem do czyszczenia i pielęgnacji skór delikatnych licowych (z bawełnianą szmatką w zestawie), który możesz bezpiecznie stosować do wysokiej jakości toreb, torebek, portfeli, obuwia, rękawiczek, skórzanej odzieży oraz różnego rodzaju akcesoriów. Niezwykle delikatna, a jednocześnie skuteczna formuła produktu, która została opracowana na bazie współpracy z najlepszymi artystami rzemiosła skórzanego na świecie. SAPHIR BDC Creme Delicate czyści, odżywia, regeneruje, zmiękcza, chroni i upiększa nawet najbardziej delikatne i wymagające skóry bez ryzyka ich uszkodzenia lub zmiany wyglądu. Wyjątkowy produkt, który możesz stosować również do skór o matowym wykończeniu bez obawy o zmianę tego efektu. Bezbarwny preparat nie zmienia koloru, ani charakteru pielęgnowanych skór. Delikatny krem, który możesz stosować do naturalnych skór cielęcych, z jagniąt, koźląt, do skór anilinowych, plecionych, metalicznych, perłowych, boxcalf czy nappa.   

Najwyższej jakości torebki oraz akcesoria, jakie posiadasz w swojej kolekcji wykonane są z reguły z pięknych, delikatnych skór licowych. To materiały niezwykle atrakcyjne, nie tylko od strony wizualnej. Wysokiej jakości skóry są również bardzo miękkie oraz przyjemne w dotyku, co stanowi dodatkową wartość, którą ciężko przecenić. Dodatkowo, mimo swojego delikatnego charakteru, są bardzo trwałe i przy odpowiedniej pielęgnacji możesz je użytkować przez wiele długich sezonów. Tu jednak nie wystarczy zwykły krem do skór, balsam, tłuszcz czy pasta. Przy czyszczeniu i pielęgnacji skór delikatnych stosuj tylko dedykowane produkty, ponieważ standardowe substancje odżywcze i tanie zamienniki mogą je zwyczajnie zniszczyć, np. powodując trwałe przyciemnienie lub zaplamienie. SAPHIR BDC Creme Delicate to w zdecydowanej większości przypadków opcja optymalna, która nie tylko zachowa oryginalny charakter Twojej torebki, ale zregeneruje i zabezpieczy jednocześnie skórę, z której została uszyta bez ryzyka uszkodzenia nawet najdelikatniejszego wykończenia. 

Patine

Akcesoria i dodatki


SAPHIR BDC Creme Delicate 50ml + Cotton - krem do skór delikatnych + szmatka
SAPHIR BDC Creme Delicate 50ml + Cotton - krem do skór delikatnych + szmatka
52,99 zł / szt.
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany butów (od 999 PLN) na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.