Yanko 561 Patine

14561-P
Produkt dostępny Produkt dostępny
 • Free shipping
 • €304,79
  • Rozmiar

  Kopyto: Y 962G
  Podeszwa: Leather
  • Kopyto: 962 (tabela rozmiarowa)
  • Szerokość: G
  • Typ obuwia: monk straps / monks / monki
  • Skóra: cielęca licowa (najwyższej jakości) niewykończona barwnikami - doskonale nadaje się do malowania/patynowania
  • Rodzaj/Kolor skóry: Natural
  • Podeszwa: skórzana niewykończona (możliwość malownia/patynowania, podzelowania)
  • Zakładamy do: garnituru sportowego, zestawów koordynowanych, chinosów, jeansów
  • Okazje: nieformalne spotkania biznesowe, biuro, czas wolny, spotkania ze znajomymi ...
  • W skrócie: obuwie nieformalne, co czyni z nich bardzo uniwersalny model na luźniejsze okazje
  • Jednym zdaniem: YANKO Monks - wysublimowana elegancja przyprawiona pikantnym burgundem

  Monk Straps

  Obuwie ze skóry cielęcej niewykończonej barwnikami - doskonale nadaje się do malowania/patynowania. Buty genialne w swoim kształcie, sprawdzające się w smart casualu oraz w zestawie koordynowanym. Monki pozycjonują się gdzieś pomiędzy oficjalnymi półbutami, a nieformalnymi mokasynami, co czyni je dość uniwersalnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych. Jest to pozycja obowiązkowa dla prawdziwego miłośnika dobrego obuwia. Buty na klamrę to obuwie idealne zarówno do biura, jak i na czas wolny. Buty świetnie sprawdzą się w połączeniu z garniturem, bawełnianymi spodniami typu chinos oraz dżinsami. Doskonałe dopasowanie i wygodne klamry, które nigdy się same nie "rozwiążą" to kolejne argumenty, którym trudno się oprzeć. Idealnie prezentują się przy spodniach o wąskim kroju (również przy kostkach) - takie zestawienie pozwala zaprezentować buty w całej okazałości, nie pomijając jakże istotnych detali.
   
  YANKO
  Obuwie YANKO powstaje w tradycyjnym procesie rzemieślniczym na bazie rozległej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. YANKO to jedne z najlepszych na świecie butów szytych metodą "Goodyear", których jakość doceniana jest wśród miłośników wysokiej jakości obuwia pod każdą szerokością geograficzną.Każdy etap produkcji poddawany jest ścisłej kontroli jakości, co pozwala na stworzenie wyjątkowego produktu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając YANKO, masz gwarancję komfortu, trwałości oraz jakości, nad którą pracują najbardziej doświadczeni rzemieślnicy na Majorce w HISZPANII. YANKO to swoista filozofia dążenia do doskonałości, wedle której klasyczne buty od pokoleń tworzone są z tą samą pasją.

  Skóry YANKO
  Do produkcji obuwia wykorzystuje się najwyższej jakości cielęce skóry pochodzące z Francji, Włoch, Niemiec i Polski (czarne skóry typu BOX CALF uchodzące za najlepsze na świecie)!

  Goodyear Welted
  Sposób szycia i konstrukcja obuwia od lat kojarzona z najbardziej luksusowymi markami w branży. Konstrukcja obuwia szytego tą metodą sprawia, iż są to buty w zasadzie nieśmiertelne, które przekazywane są często z pokolenia na pokolenie. Otóż dobrze pielęgnowane cholewki z najwyższych jakościowo skór najczęściej przeżyją swojego właściciela. Natomiast zużywające się po latach podeszwy można wymienić na nowe. Miej zatem świadomość, że oglądasz buty, które pozostaną z Tobą na długie lata.  

  Pielęgnacja
  Właściwie pielęgnowane wysokiej jakości obuwie z wiekiem wygląda coraz lepiej - skóra nabiera charakteru i pięknie się patynuje, a buty optymalnie dopasowują się do stóp właściciela. To jedna z cech odróżniających dobre buty od tych gorszych. By cieszyć się jakością przez lata nie zapominaj zatem o systematycznej pielęgnacji obuwia.

  Rekomendowane środki do pielęgnacji
  1. Prawidła Cedrowe Saphir - zachowują właściwy kształt obuwia, pochłaniają wilgoć, pięknie pachną i działają bakteriobójczo
  2. Renovateur Cream Saphir - czyści, odnawia skórę
  3. Pommadier Cream Saphir - odżywia, uelastycznia, podnosi właściwości wodoodporne skóry oraz nadaje jej głębię koloru
  4. Pate de Luxe Saphir - umożliwia nadanie najwyższego połysku (Mirror Shine)

  Buty to jedna z tych niewielu rzeczy, na których nie warto oszczędzać 
  Jeżeli, na przykład, praktykant lub student dysponuje 600 dolarami rocznie na zakupy odzieżowe, powinien połowę tego przeznaczyć na buty. Zrobi jeszcze lepiej, jeżeli całość wyda na obuwie: powinien dysponować dwiema parami, ponieważ każda z nich potrzebuje przynajmniej jednego dnia odpoczynku po każdym dniu noszenia.
  Bernhard Roetzel
  "GENTLEMAN - Moda ponadczasowa"

  Yanko 14561 po patynowaniu / malowaniu