PATINE Socks – kolorowe skarpety

Prawdopodobnie o eleganckich skarpetach dla gentlemana napisano już wszystko.  Nie muszą być wcale szare, ani czarne, nie muszą być jednokolorowe, nie muszą być gładkie. Mogą być ciekawe, zaskakująco żywe i zwracające na siebie uwagę, bo w sumie dlaczego nie? Standardy są w porządku, ale każdy z nas od czasu do czasu ma ochotę złamać schemat, prawda? Skarpety marki PATINE już w ofercie!

PATINE Socks - eleganckie męskie skarpety garniturowe

PATINE SOCKS
Na początek skarpety z wydzieleniem w 9-ciu mniej i bardziej odważnych wersjach kolorystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Eleganckie skarpety męskie, które równie dobrze sprawdzą się w zestawach biznesowych, jak i casualowych.  Od lat niedoceniany dodatek do garnituru, czy luźniejszej stylizacji, który jednak wiele potrafi do ogólnego odbioru wnieść i zmienić postrzeganie całości. Życie jest za krótkie, by chować się w tłumie i uciekać od kolorów. Nie daj się zrobić na szaro! Baw się w kolory!

PATINE Socks - eleganckie męskie skarpety garniturowe

Wzory
Wzór na początek jeden, klasyczny, żebrowany, cieniowany (Shadow Stripes), czyli skarpety z wydzieleniem, które zupełnie inaczej prezentują się na półce niż na nodze. Dopiero po założeniu odsłaniają swoje prawdziwe oblicze ujawniając pionowe wydzielenia, które mogą być wykonane w tym samym kolorze, kolorze zbliżonym lub kontrastującym. Daje to nieskończenie wiele możliwości i sprawia, że dość ciekawie możemy komponować stylizacje w oparciu o wspólny mianownik dodatków:  krawat/poszetka/skarpety. Zabawa przednia, efekt piorunujący! Gorąco polecamy :)

Kolory
Kolory mniej i bardziej konserwatywne, ale dzięki wydzieleniom nigdy nudne! Black / Grey, Navy / Blue, Black / Blue, Yellow, Violet, Turquoise … Zwolennicy stonowanych kolorów znajdą swoje pary, a miłośnicy odważnych stylizacji w dobrym stylu odnajdą swoje.

Must Have
Gładkie? Jak najbardziej! Wzorzyste? Oczywiście! Argyle? Tak! To wszystko będzie, ale w pierwszej kolejności stawiamy na skarpety, które po założeniu są w stanie zmienić nastawienie nawet najbardziej schematycznych gentlemanów.

Kolorowe do eleganckich butów
Można. Nie trzeba. Ale zdecydowanie warto spróbować, by przekonać się jak pozytywnie reaguje otoczenie. Wysłuchaliśmy już wiele historii z naszymi skarpetami w roli głównej i wszystkie z Happy Endem :)  Teraz już możemy zdradzić, że w stylizacjach z PATINE SHOES, poza skarpetami LCFPERRIN udział wzięły również skarpety PATINE:

PATINE.SHOES na kopytach Tadeusza Januszkiewicza

 

Wystarczy 7
Jeżeli już nie możesz kupić sobie od razu wszystkich 9 par, weź chociaż 7 – po jednej na każdy dzień tygodnia :) I czekaj na kolejne podobne historie, bo to jeszcze nie koniec zabawy w skarpety i dodatki.

KONKURS na najciekawszy komentarz
Nagrodzone zostaną 3 komentarze pod tym wpisem blogowym, które zawrócą w głowie naszemu zespołowi. Forma dowolna: tekstowa, graficzna, foto, video, szkic, mix …  ogranicza Was tylko wyobraźnia. Konkurs trwa do 31.10.2018. Następnie w ciągu 7 dniu nasz team wyłoni zwycięzców, których ogłosimy edytując ten wpis. Formuła luźna, elastyczna, bardziej zabawa niż rywalizacja, choć nagrody atrakcyjne!

NAGRODY:

  1. Wybrana para PATINE SHOES
  2. PATINE SOCKS w 7 kolorach
  3. PATINE SOCKS w 3 kolorach

UPDATE 2018.11.07:
Konkurs został zakończony. Nagrody przyznane. Nagrodzeni poinformowani w komentarzach. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę. Na kolejne akcje i atrakcje zapraszamy wkrótce!

 

P.S.
Pamiętajcie, że to nie jedyne skarpety w naszej ofercie! O innych poczytać można we wpisach archiwalnych:

Skarpety nie tylko dla francuskich polityków

To będzie rok kolorowy!

Francuskie Skarpety

 

Zapraszamy
PATINE 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project