Francuskie Skarpety

Zegar tyka, a my mamy właśnie przedostatni weekend, w którym jeszcze spokojnie można zastanowić się nad bożonarodzeniowymi prezentami … ilu z Was pomyślało w tym momencie o skarpetach? :) My o nich myślimy od bardzo dawna, bo sugestii i próśb z Waszej strony o dobre skarpety, które można kupić razem z YANKO było co nie miara. W związku z tym, że w naszych relacjach biznesowych staramy się kłaść nacisk na jakość, pasję, tradycję, dobre relacje … wprowadzanie nowego asortymentu nie jest takie proste, dlatego tyle to trwało. Jeżeli chodzi o skarpety, to “próbę mikrofonu” wykonaliśmy w grudniu 2015 roku na Hush Warsaw, gdzie  obok YANKO pokazaliśmy La Chaussette Francaise i Perrin po raz pierwszy … ale o tym za chwilę. Zajechaliśmy i lekko nas zatkało … Stolica w świątecznej stylizacji jest magiczna!

01_hush_yanko_lcf

Wracamy na ziemię. Hush Warsaw to impreza, którą bardzo lubimy. Chyba z wzajemnością ;) Wielu stały Klientów, multum znanych twarzy oraz ludzi naprawdę życzliwych i ciekawych tego, co w trawie piszczy, a do tego masa zaprzyjaźnionych firm … ale relacja z samego eventu pewnie jeszcze będzie, zatem na razie STOP. Podczas targów poza prezentacją YANKO, wykorzystaliśmy sposobność, by zebrać opinie na temat skarpet, które na naszym stoisku pojawiły się po raz pierwszy. W związku z tym, iż odbiór był bardzo … a nawet BARDZO pozytywny, znalazły się osoby, które doskonale nasze nowe marki znają i potrafią je wymówić lepiej niż my sami … a do tego po powrocie dostaliśmy już kilka maili z “pogróżkami”, że jak zaraz prezentowane na HUSH skarpety nie pojawią się w sklepie on-line to nam nogi z … #$#%$%^$^^ ;) … o butach dziś mniej. Wyjścia nie ma!

hush_yanko_lcf_01b

hush_yanko_lcf_07b

Nasze stopy nie znoszą produktów marnej jakości
Marka La Chaussette Française powstała z myślą o tych, którzy mają świadomość wymagań kryjących się za procesem produkcji skarpet najwyższej jakości. La Chaussette Française opiera się na dziewięćdziesięcioletnim doświadczeniu – jej produkty powstają w rękach znawców rzemiosła pracujących dla firmy Perrin, ulokowanej w Burgundii. Ta rodzinna firma została założona w 1924 roku. La Chaussette Française to połączenie gruntownej wiedzy, dopracowanego procesu skrupulatnej produkcji, ręcznego wykończenia oraz wyjątkowej jakości starannie wyselekcjonowanych przędzy. Te skarpety to odzwierciedlenie kunsztu francuskiego rzemiosła. W subtelny sposób przypomina o nim symbol, umieszczony na każdej z nich.

skarpety_la_chaussette_francaise_007b

Nie tylko standard
Wiemy, jak wiele osób ubolewa nad tym, że w Polsce nie można kupić dobrej jakości męskich podkolanówek … nie można było kupić! Mamy również świadomość, że wielu z Was lubi wyróżniać się z tłumu, dlatego w ofercie poza czerniami, granatami i szarościami znajdziecie sporo radości :)

skarpety_la_chaussette_francaise_001b

skarpety_la_chaussette_francaise_002b

00b_la_chaussette_francaise_vendome_02

Jakość i ręczne wykończenie
Skarpety, które od lat konsekwentnie produkowane są według tej samej metody cieszą się nienaganną reputacją. Staranna selekcja najlepszej jakości surowców pozwala na produkowanie wyjątkowo wygodnych i trwałych skarpet na każdą okazję. Wykończenie przy palcach wykonane jest ręcznie z największą starannością, co gwarantuje precyzję i w efekcie wysoki komfort użytkowania. Cały proces powstawania skarpet poddany jest ścisłej kontroli jakości.

skarpety_la_chaussette_francaise_003b

00_skarpety_la_chaussette_francaise_004b

Skład
Miłośnicy dobrych skarpet wiedzą, jakie znaczenie ma to, z czego skarpety wykonano. W naszej ofercie znajdziecie to, czego pragną stopy: worsted wool, cashmere, natural silk, Filo di Scozia (fr. Fil d’Écosse Supérieur) …

00_skarpety_la_chaussette_francaise_005b

00_skarpety_la_chaussette_francaise_006b

Optymalne dopasowanie
Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że można dobrać skarpety idealnie pasujące do Waszych stóp zachowując jednocześnie najwyższą jakość użytych surowców. Celem nie jest uniwersalność, lecz dokładnie to, czego oczekujecie – komfort, jakość, estetyka i trwałość. Nasze skarpety zdecydowanie wyróżniają się spośród artykułów masowej produkcji, a osoby je noszące – z tłumu.

skarpety_la_chaussette_francaise_008b

skarpety_la_chaussette_francaise_lcf_19

W czym chodzą francuscy politycy
Perrin to uznany francuski producent, który jest oficjalnym dostawcą sklepu FRANCUSKIEGO ZGROMADZENIA NARODOWEGO i możecie nam wierzyć, że French Minister of Economy potrafi pokazać się w kolorowych skarpetach … a czy nasi politycy … ? Nie wiemy, ale zaufane źródło mówi, że to nudziarze … no nie chce się wierzyć ;)

assemblee

 

 

Znak jakości EPV
Skarpety produkowane w fabryce Perrin posiadają znak jakości francuskiego rządu przyznawany najlepszym firmom, które wiedzą jak łączyć tradycję z innowacją, wiedzę z kreatywnością, pracę z pasją, dziedzictwo z przyszłością oraz to, co lokalne, z tym co międzynarodowe. Możecie być pewni, że Wasze stopy będą w dobrych … skarpetach!

EPV_logo

perrin_logo

Pewna inwestycja
Wzmocnione pięty i palce zapewniają dłuższą żywotność. Ręczne wykończenie jest wyjątkowo komfortowe. Indywidualne dopasowanie, idealne dla Waszych stóp. Jedynie najwyższej jakości przędze z zaufanych źródeł. Produkcja tylko we Francji w pracowniach Perrin ulokowanych w Montceau, w Burgundii.

Perrin_01

Perrin_02

Perrin_03

Marka Perrin
Obok skarpet La Chaussette Francaise w ofercie znalazły się również skarpety marki Perrin pochodzące z tego samego źródła. W tym przypadku stosunek jakość/cena będzie ekstremalnie trudny do pobicia.

perrin_332_01

Perrin_skarpety_386_01

Nie tylko od święta
Wysokiej jakości skarpety to oczywiście doskonały prezent … ale nie tylko! Pamiętajmy, że skarpety to istotny dodatek, który w sposób istotny potrafi wpłynąć na całą stylizację. Pamiętajmy, że komfort użytkowania wygodnych butów może być wątpliwy w słabej jakości skarpetach. Pamiętajmy, że zimą kiedy mamy do czynienia z ujemnymi temperaturami, dobre skarpety są zdecydowanie lepsze i bardziej higieniczne niż futro w butach. Pamiętajmy, że latem, kiedy jest bardzo ciepło, dobre skarpety zadbają o optymalną temperaturę naszych stóp … znajdziesz wiele powodów, by się przekonać, że nie stać Cię na kiepskie skarpety!

skarpety_lcf_01

skarpety_lcf_02

skarpety_lcf_03

skarpety_lcf_04

skarpety_la_chaussette_francaise_009b

Prezentowane skarpety do nabycia w sklepie on-line patine.pl

Zapraszamy, Wesołych Świąt życząc jednocześnie :)

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project