Trzewiki w nowych odcieniach

Kolejna dostawa i … nowe odcienie trzewików w naszym asortymencie ! Część rozeszła się zanim wjechały, część pod indywidualne zamówienia, ale jeszcze trochę zostało, a uzupełnienie rozmiarówek i opcji już wkrótce!

yanko_boots_15

W tym sezonie trzewiki YANKO wyposażone są w haczyki, ułatwiające zakładanie. Zupełnie nowe odcienie w tej kategorii obuwia to Cambridge Niger oraz Testa De Moro. Oba odcienie w trzewikach robią niesamowite wrażenie wizualne! Obie skóry nie są jednolite (efekt delikatnej patyny).

Porównanie (2 of 18)

Na powyższej fotografii od lewej widoczne modele to:

Obie skóry wpadają w piękny czekoladowy odcień ! W świetle dziennym prezentują się fenomenalnie, a w sztucznym dostojnie. Skóra Testa De Moro jest nieco trochę ciemniejsza, lecz posiada wyraźniejsze “miejscowe przebarwienia” (efekt zamierzony – nie jest do wada skóry, lecz jej charakterystyka). Cambridge Niger to jedna z jaśniejszych brązowych skór w ofercie YANKO.

14653_14525_Cambridge_Niger (8 of 10)

Elegancko, dostojnie, majestatycznie … a czasem całkiem swobodnie … wszystko zależy od pomysłu, stylizacji i zestawieniu trzewików z odpowiednim strojem. Jedno jest pewne – zawsze robią wrażenie i skupiają na sobie uwagę! Kto nosił, ten wie, jak Kobiety reagują na te buty ;)

14653_Cambridge_Niger_York (2 of 4)

14653_Boxcalf_Niger_York (7 of 11)

Dotychczas czarny kolor skóry (Negro), kolor naturalny (Cuero) oraz bordowy (Burdeos) w trzewikach YANKO należały do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych. Czy to się zmieni? Oceńcie sami!

Jeszcze więcej ujęć …

YANKO Boots już dostępne w sklepie patine.pl

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project