GMTO YANKO Patina by TheShine

PROMOCJA
Takiej promocji jeszcze w Polsce nie było! Przez najbliższe 20 dni zbieramy chętnych na ręcznie malowane/patynowane buty marki YANKO w cenie modeli z regularnej oferty. To znaczy, że mają Państwo szansę na zakup jedynych i niepowtarzalnych butów, które zostaną bezpłatnie pomalowane i wykończone przez TheShine.pl zgodnie z wytycznymi Klienta. Buty mogą być czerwone, zielone, pomarańczowe, niebieskie, wielokolorowe … ogranicza nas tylko wyobraźnia! Dla nas jakość ma znaczenie i tu nie będzie kompromisów!  W związku z tym każda para będzie malowana oraz wykończona tylko i wyłącznie najlepszymi środkami do skór marki SAPHIR. Zamówienia przyjmujemy na pod LINKIEM!

MTO2

CENA
Decydując się na złożenie zamówienia oszczędzają Państwo minimum 300 PLN. Tyle właśnie kosztuje najtańsza usługa malowania w TheShine.pl. Bardziej skomplikowane i wymagające realizacje kosztują odpowiednio więcej. Dzięki tej wyjątkowej akcji, koszt realizacji, niezależnie od zlecenia będzie wynosił: ZERO PLN! Ponadto do osiągnięcia są 2 cele, dzięki którym cena pary YANKO może spaść dodatkowo o 5% lub 10%. Ostateczna cena uzależniona jest zatem od liczby zamówień. Jeżeli liczba zamówień osiągnie pierwszy pułap, cena na stronie spadnie o 5%, jeżeli liczba zamówień osiągnie drugi pułap, cena spadnie o 10%. Nie zdradzamy liczby wymaganych zamówień do osiągnięcia celu, ale podpowiedzieć możemy, że realizowaliśmy już grupowe zamówienia, gdzie poprzeczka wisiała zdecydowanie wyżej, także nie powinno być trudno :) Do tego wszystkiego WYSYŁKA GRATIS!

Yanko204-2

YANKO Patina by TheShine (GMTO)
Oferta dotyczy wybranego modelu ręcznie malowanych butów Yanko przez TheShine.pl – malowanie/patynowanie wedle pomysłu i wytycznych zamawiającego. Sklep patine.pl dostarcza obuwie, a samą usługę malowania realizuje TheShine.pl. W związku z tym wszelkie pytania i konsultacje dotyczące malowania i czasu wykonania usługi proszę kierować bezpośrednio na adres: andrzej@theshine.pl. Czas realizacji podany na karcie produktu to szacunkowy czas dostarczenia butów do Klienta. Zamówienia realizowane są w systemie GMTO (prosimy zapoznać się z zasadami zamieszczonymi w dalszej części opisu).

Proces malowania / patynowania
Ręcznie patynowanie butów to żmudny, wieloetapowy proces wymagający wiedzy, doświadczenia, artystycznej wizji, skupienia … i wyjątkowej precyzji. To prawdziwa sztuka, dzięki której możemy się cieszyć jedyną i niepowtarzalną parą butów na długie lata.

Yanko1

Groups MTO
System umożliwiający zebranie grupy Klientów chcących zakupić buty spoza stałej oferty. Klient korzystający z tej oferty ma szansę dokonać zakupu z limitowanych kolekcji lub mniej popularnych lub nietypowych modeli.

YankoBordoux2

GMTO – jak zamawiać i płacić
Zamawiający jest zobowiązany do wpłacenia 300 PLN zaliczki na wskazane w zamówieniu konto bankowe (mBank: 11 1140 2004 0000 3302 5750 2814), w tytule wpłaty podając numer zamówienia. Zamówienie trafia do realizacji tylko w momencie osiągnięcia celu, którym jest zebranie grupy. Na osiągnięcie celu jest 20 dni. Jeżeli w tym czasie cel nie zostanie osiągnięty, wszystkie depozyty wrócą do zamawiających, a zamówienie zostanie anulowane.

YankoBordoux3b

GMTO – czas realizacji
Szacunkowy czas realizacji podany jest na karcie produktu, jednak ze względu na specjalny charakter zamówień prosimy o wyrozumiałość w przypadku opóźnień, które czasem się zdarzają. W przypadku przeciągających się terminów zamawiający może zrezygnować z zamówienia i odzyskać zaliczkę. Przed wysyłką zamawiający jest powiadamiany o konieczności wpłaty brakującej kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłka zostaje nadana do Klienta.
YankoBordoux7

GMTO – powiadomienia
Na każdym etapie zamawiający dostaje powiadomienia o statusie jego zamówienia. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

YankoBordoux6

GMTO – wymiany i zwroty
Ze względu na wyjątkowy charakter zamówień wymiany i zwroty mogą być problematyczne (czas oczekiwania lub wymiana na inny model dostępny od ręki), dlatego prosimy o zrozumienie i przemyślane decyzje. W razie problemu prosimy o kontakt. Zawsze znajdziemy rozwiązanie.

yanko_04

Wybierz miejsce dostawy

  1. Wysyłka do Zamawiającego – domyślnie buty wysyłamy do zamawiającego, który po przymiarce dostarcza je we własnym zakresie do TheShine w celu wykonania usługi
  2. Wysyłka do TheShine – osoby, które znają swój rozmiar i chcą, by buty po dostawie od producenta trafiły bezpośrednio do TheShine, proszone są o wpisanie “w uwagach do zamówienia”: Wysyłka do TheShine

MTO1

podeszwa3

MTO3

Zamówienia można składać pod LINKIEM

Zapraszamy!

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project