Boots 653 in Cuero Leather

Wydaje się, że minie jeszcze sporo czasu zanim odczujemy pierwsze podrygi wiosny. Za oknem szaro, buro, mokro, cieszącego oko śniegu jak na lekarstwo – chce się żyć ;) Możesz zrobić pierwszy krok, by poprawić sobie nastrój, rozświetlając codzienne stylizacje cały czas klasycznymi, ale jednocześnie wyjątkowymi trzewikami! Odpowiedni czas, by w Twojej garderobie zagościły nietuzinkowe trzewiki 653 w kolorze CUERO.

Boots 653YH Yes Cuero
Ich wyjątkowość tkwi zarówno w kształcie, jak i efektownym kolorze skóry Yes Cuero – jasny, cieniowany brąz z domieszką pomarańczy. Model, obok którego ciężko przejść obojętnie. Idealna para butów do przeróżnych stylizacji casualowych na wiele okazji.

Bardzo ciekawe wykończenie
Skóry typu YES to skóry niejednolite z efektem patyny osiągniętej dzięki ręcznemu wykończeniu.  Absolutnie fantastyczne wizualnie, ale nieco delikatniejsze. Z tego względu do ich pielęgnacji rekomendujemy delikatniejsze cleanery i środki. Pielęgnację należy oczywiście zawsze poprzedzić próbą na małym skrawku w celu weryfikacji działania na kolor i strukturę skóry. Poniższe zdjęcie doskonale obrazuje specyfikę tych niesamowitych skór!

YES CUERO vs YES TESTA DE MORO
(Boots 653)

Boots 653Y Cambridge Cuero
Wersja tego samego modelu bez haczyków na sznurowadła i w skórze Cambridge Cuero – materiał praktycznie w tym samym kolorze (w rzeczywistości subtelna różnica), lecz bez efektu patyny.

Stylizacje
Do czego zakładać? Świetnie zagrają w jednej drużynie z jeansami, chinosami i sportowymi garniturami. To buty, które dają szerokie spektrum możliwości ludziom, którzy nie boją wyróżnić się z tłumu. Michał Kędziora potrafi to wykorzystać!

Czyż one piękne nie są?
Być może zwróciliście uwagę, że skóry w kolorze CUERO w różnych okolicznościach potrafią być nieco jaśniejsze lub nieco ciemniejsze. Wpływ na to ma kilka czynników: oświetlenie, czas użytkowania, stosowane kosmetyki. Skóry inaczej prezentują się w naturalnych okolicznościach przyrody, inaczej przy sztucznym świetle. Z czasem pięknie się patynują, stopniowo ciemniejąc. Wielką przyjemnością dla miłośnika skór  jest obserwacja tego procesu. Można na nich stosować kremy i pasty w różnych odcieniach osiągając przeróżne efekty i smaczki, jak przyciemniane noski czy efekt mocniejszej lub delikatnej patyny.

ZAPRASZAMY!
PATINE.SHOES

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project