Złoty Standard

Przez ostatnie tygodnie wczytywaliśmy się w Wasze komentarze, e-maile oraz “ciągnęliśmy za język” w rozmowach telefonicznych. Na fundamentach zebranego materiału, po ostrych negocjacjach i po brutalnej burzy mózgów powstał projekt, który jest odpowiedzią na najczęściej sygnalizowane potrzeby naszych Klientów.

zloty_standard_gold

Nie zawracaj sobie głowy cenami ropy
Okazało się, że koszt wysyłki potrafi być prawdziwym murem dla wielu kupujących. Zapomnijmy o tym. Od dziś wszystkie zamówienia przekraczające 999 PLN będą dostarczane przez kuriera na nasz koszt. Płacisz tylko za towar! Nie zawracaj sobie głowy cenami ropy ;)

zloty_standard_silver

Włącz ulubiony film i czekaj na kuriera
Jednym z najistotniejszych problemów z jakimi zderzają się nasi Klienci jest wybór rozmiaru obuwia. Teraz nie musisz się tym martwić. Jeżeli nie trafisz z rozmiarem, wymiany dokonasz bezpłatnie, nie ruszając się z domu.  Pokryjemy koszty wysyłki w obie strony i zlecimy odbiór paczki z miejsca, które sam określisz. Jedyne co w takim przypadku musisz zrobić to skontaktować się z nami poprzez e-mail, w którym określisz:

  1. Adres, z którego kurier ma odebrać paczkę
  2. Dzień i godziny, w których kurier może się pojawić po paczkę
  3. Model i rozmiar, na który buty mają być wymienione

W opakowaniu umieść dowód zakupu oraz kartkę z danymi do wysyłki zwrotnej. Dla pewności na kartce określ również model i rozmiar, który mamy wysłać w ramach wymiany

zloty_standard_blue

The Neverending Story
Burza wokół prokonsumenckich zmian w prawie? 14 dni na zwrot towaru zamiast 10? Tylko przedsiębiorca, który nie ma prawdziwych trosk może rozpatrywać to w kategoriach problemu. Od dziś u nas masz nie 14, a 30 dni na zwrot nieużywanego towaru, a jeżeli potrzebujesz więcej napisz do nas. Doświadczenie pokazuje, że w życiu zdarzają się przeróżne sytuacje i wbrew pozorom nawet 30 dni może nie wystarczyć. Nie ma u nas “grup odbiorców”, ani “grup klientów o określonym profilu”. Każdy Klient jest podmiotem, a każda transakcja początkiem odrębnej historii … i zawsze dążymy do tego, by była to niekończąca się historia o wdzięcznym tytule “Stały Klient” :)

zloty_standard_red

Dziękujemy za nieocenioną pomoc i wsparcie! Liczymy na kolejne sugestie i wskazówki. Nie krępujcie się i umieszczajcie je w komentarzach lub w wiadomościach do nas.

Tak, tak … wiemy! Wpis bez fotek, to wpis stracony ;) Na koniec prezentujemy zatem modele, które ostatnio robią zawrotną karierę wśród miłośników wysokiej jakości obuwia – Yanko 435 oraz Yanko 272. W roli głównej kopyto 915!

272_Boxcalf_Negro_York_01

yanko_435_01

yanko_pl3

ZŁOTY STANDARD PATINE.PL obowiązuje od dziś.

 

Zapraszamy serdecznie!

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project