Yanko WMNS

W odpowiedzi na zainteresowanie i naciski ze strony Pań w 2015 roku planujemy do oferty zacząć powoli wprowadzać damskie klasyczne modele YANKO. Pierwsze rozpoznanie już za nami, a pozytywna reakcja zwrotna skłoniła nas do podjęcia decyzji o nowym dziale w naszym sklepie. Obecnie jest to jedynie 6 modeli w ograniczonej rozmiarówce, ale temat jest rozwojowy i postaramy się czasem oferować zdecydowanie więcej!

yanko_wmns_s_00

Bardzo często Klienci sami z siebie przesyłają nam recenzje i oceny oferowanych przez nas produktów, co najczęściej utwierdza nas w przekonaniu, iż nasze wybory są słuszne (o błędach kiedy indziej ;)). Zdarza się również, iż sami o takie recenzje prosimy, bo to właśnie Klient i rynek weryfikuje naszą pracę. Zatem kiedy tylko są rozterki prosimy o wsparcie, które otrzymujemy. Wielkie Dzięki! Poniżej jedna z tego typu recenzji wraz z fotorelacją od użytkowniczki, która Yanko W 439 Cuero dostała w prezencie! … Nie, nie od nas ;)

yanko_wmns_00

O butach Yanko, męskich oczywiście, po raz pierwszy usłyszałam od znajomego. Pomyślałam sobie wtedy, że cena jest naprawdę wysoka, ale i tak nie było mi żal, ponieważ damskie Yanko nie były dostępne. Do czasu… Znajomy nie omieszkał się, rzecz jasna, w tych butach pokazać i wówczas zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Niezwykła precyzja z jaką wykonane jest obuwie, dbałość o każdy drobny szczegół, piękne obszycia, co więcej, sama skóra wydaje się być wysokiej jakości. Nie jestem znawcą skór, ale ta nie jest ani wiotka ani sztywna. Te wszystkie cechy, choć najistotniejsze, są niczym w porównaniu do ich wyglądu; wartość estetyczna całości jest naprawdę imponująca, te buty po prostu dodają klasy.

Moje damskie Yanko dostałam w prezencie, nie mogłam uwierzyć, że trzymam w pudełku damską wersję takiego obuwia. Od dawna chodziły za mną sztyblety, ale niestety te, które sobie upatrzyłam albo były źle wyprofilowane, i coś było z nimi nie tak po założeniu, albo cena nie była adekwatna do jakości i wykonania tych butów. Yanko (a raczej Yanka, tak jak je sobie „przechrzciłam”) posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy obuwia męskiego: wysokiej jakości skóra, piękny wygląd i wykonanie. Mam to szczęście, że mam wąską stopę, więc ten model nie dość, że leży jak ulał, to zakłada się go naprawdę wygodnie (biorąc oczywiście pod uwagę, że w sztybletach są gumki, a nie zamki czy sznurówki), nawet na bosą stopę. Paniom, które chętne są na zakup tego modelu, a mają szersze stopy bądź zalążki halluksów, powinny się zastanowić, bo ten typ butów po odkształceniu straci cały swój urok. Generalnie bardzo polecam, a jedyne, co bym zmieniła to podeszwa. Oryginalnie skórzana, jest bardzo śliska, a poza tym nieadekwatna do pogody jesienno-zimowej. Bardzo żałuję, że ta wersja obuwia nie jest na podeszwie YORK (guma+skóra) tak jak w przypadku niektórych męskich modeli. Co więcej, ciężko jest obecnie znaleźć dobrego szewca w mniejszych miastach, który też odpowiednio „zatroszczyłby” się o takie buty.

Generalnie jakość jest warta pieniędzy (zobaczymy przy dłuższym użytkowaniu :)), a buty zdecydowanie warte polecenia. Uważam, że dystrybutor Yanko powinien pozbyć się ostatniego członu ze sloganu na swojej stronie internetowej :) „Klasyczne, ekskluzywne obuwie męskie”. Myślę, że mogę śmiało wypowiedzieć się w imieniu wielu kobiet, które dbają o estetykę, klasę i elegancję, że z niecierpliwością chciałybyśmy zobaczyć kolekcję pięknych szpilek, czy monków, dostępnych w różnych odcieniach i rodzajach skór, a takowe jest bardzo trudno dostać. O kiepskich produktach dostępnych na rynku mogłabym się bardzo dużo rozpisać…  Zdjęciami, które zrobiłam, chciałam pokazać, jak te buty będą się prezentowały w zestawieniu ze spódnicą i spodniami.

 

yanko_wmns_06

Pięknie dziękujemy za nadesłany materiał, recenzję i sugestie, które są dla nas bardzo ważne!

Na koniec garść fotografii, w różnych warunkach, które zdecydowanie lepiej od ujęć studyjnych oddają kolory, charakterystykę skór oraz piękno samych butów.

Yanko W 439 Cuero i YANKO W 418O Burdeos oraz piękny kaszmirowy szalik z Pravaeloevae

yanko_wmns_h_00big

yanko_wmns_h_06big

yanko_wmns_sea_00big

yanko_wmns_sea_06big

I damskie YANKO w komplecie …

damskie_yanko_06big

damskie_yanko_00big

Drogie Panie,
W komentarzach oraz wiadomościach do nas dzielcie się swoimi sugestiami, co do modeli, wersji oraz kolorów skór, które chciałybyście znaleźć w sklepie patine.pl!

Drodzy Panowie,
Pokażcie Yanko WMNS swoim Żonom, Partnerkom i Córkom … dajcie znać w komentarzach i mailach jaka była reakcja ;)

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project