Wielkanoc z monkami i połyskiem

Promocja na Monki
Wiosenne słońce sprawia, że na dobre buty patrzy się z jeszcze większą przyjemnością! Zauważyliśmy, że monki w tym okresie zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością dlatego też przygotowaliśmy dla Was ŚWIĄTECZNĄ PROMOCJĘ NA WSZYSTKIE MONKI w naszej ofercie! Promocyjne ceny utrzymają się do wyczerpania limitu przeznaczonych na promocję indeksów, także nie warto zwlekać!

Usługa MIRROR SHINE
Właściwie od zawsze doradzamy, pokazujemy, wspieramy, robimy szkolenia na temat właściwej pielęgnacji oraz osiągania lustrzanego połysku na butach i trzeba przyznać, że przynosi to wymierne efekty. Coraz częściej nasi Klienci chwalą się pięknie wypolerowanym obuwiem z czego zawsze jesteśmy dumni!

Równie często jednak prosicie nas przy zakupie obuwia o wykonanie na jego noskach lustra. Ktoś przecież może nie mieć czasu, cierpliwości, predyspozycji lub zwyczajnie chęci na zabawę w polerowanie. Początkowo robiliśmy to z wielką przyjemnością i radością, ale takie zlecenia zaczęły się mnożyć, a czasu mało więc wyznaczyliśmy cenę za usługę, którą podawaliśmy przy każdym zapytaniu. Okazało się że zleceń nie ubywa lecz przybywa :) To chyba ten moment, w którym po prostu trzeba się z tym pogodzić i oficjalnie ogłosić uruchomienie usługi MIRROR SHINE!

Pracujemy oczywiście tylko na najlepszych środkach marki SAPHIR wkładając w każde zlecenie optimum serca, pasji i zaangażowania! Jeżeli macie gdzieś obok tę Alicję, która tak bardzo lubi lustra, będzie zachwycona ;)

Buty wypolerowane na wysoki połysk robią piorunujące wrażenie, ale nie zawsze łatwo jest pokazać to na fotografiach. To trzeba zobaczyć na żywo! By dać Wam namiastkę tego, co daje lustro, przypomnijmy kilka źródeł i przywołajmy choćby kilka przykładów.

Mistrz Grzegorz od luster

 

Lustrzana PROMOCJA
Na start oferujemy usługę MIRROR SHINE  w promocyjnej cenie 1PLN! Ta cena utrzyma się do momentu, w którym nasz Mistrz od luster uzna, że nie ma już siły ;)

WESOŁYCH ŚWIĄT
Patine.pl

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project