Unlined Loafers

Pogoda gwarantowana? Urlopy zaplanowane? No to pozostało skompletować wakacyjne stylizacje, a zacząć tradycyjnie warto od fundamentu, jakim w każdym zestawie są buty! Najlepsze letnie buty dla eleganckiego mężczyzny? Oczywiście Loafersy!  Ten rodzaj obuwia był dostępny w naszej ofercie od zawsze, ale w tym sezonie pokazujemy coś nowego – UNLINED Loafers. Tak dobrze i swobodnie w letnich butach nie czułeś się jeszcze nigdy!

UNLINED LOAFERS to wersja letnich, eleganckich butów bez podszewki, co zapewnia większą elastyczność, przewiewność i optymalne dopasowanie do indywidualnej anatomii stóp. Sposób wykonania sprawia, iż buty pasują do wielu szerokości i typów stóp, zapewniając bardzo wysoki poziom komfortu. Cholewka jest miękka przez co bez wypełnienia jest bardziej podatna na zagniecenia, dlatego rekomenduje się przechowywanie tego typu butów na prawidłach.

 

Penny UNLINED Loafers 033Y w kilku wersjach kolorystycznych

W szerokiej ofercie znajdują się oczywiście również tradycyjne Penny Loafers i Tassel Loafers z podszewką.  Zarówno w skórach licowych, jak i zamszowych. Każdy miłośnik jakości znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy
Patine.pl

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project