TLB Mallorca – discover the unique shoes

To jeden z tych wielkich dni w historii naszego sklepu, w których mamy w zwyczaju szczególnie doceniać naszych najlepszych klientów! Ale o tym na końcu! Najpierw wiadomość dnia! Pomijając przekaz producenta, to właśnie nasz sklep jako pierwszy na świecie przedstawia nową obuwniczą markę, która niewątpliwie podbije serca miłośników eleganckich butów pod każdą szerokością geograficzną! Narodziny nowej marki mieliśmy okazję oglądać z bliska! W istocie to było coś więcej niż obserwacja, ale o tym może innym razem! Z dumą i nadzieją przedstawiamy Wam markę TLB Mallorca

TLB Mallorca
To nowa marka założona przez Toniego Llobera Barceló, młodego rzemieślnika specjalizującego się w ręcznym wytwarzaniu męskiego obuwia i akcesoriów. Jego kariera zakorzeniona jest w tradycji sięgającej dwóch pokoleń. Ojciec i dziadek nauczyli go, że pełną satysfakcję osiągnie tylko dzięki najwyższym standardom bliskim doskonałości: to właśnie filozofia, na której opiera się marka TLB Mallorca. Ręczne rzemiosło gwarantujące produktom wyjątkową jakość i ekskluzywność. Modele, które nadają klasycznej elegancji współczesny twist lub przekształcają ponadczasową klasykę w subtelną powściągliwość, ale daleką od konwencjonalnych stylów. Tradycja i doskonałość spotykają się na Majorce w produktach opuszczających manufakturę TLB. Takie są fundamenty, na których powstała marka TLB Mallorca! Istotą nowej firmy i jej znakiem rozpoznawczym jest charakter i tradycja.

Jest tylko jedna droga
Toni Llobera i jego doświadczony zespół wyznają filozofię pracy, która jest napędzana energią pochodzącą z inspirującej werwy, doświadczenia oraz tradycji. Podstawą całego procesu jest niekwestionowana szlachetność samych materiałów. Toni niestrudzenie podróżuje do miejsc ich pochodzenia, starannie dobierając skórę cielęcą, która służy do tworzenia asortymentu produktów TLB Mallorca. Umiejętne zarządzanie procesem projektowania oraz wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych mistrzów obuwniczych w zakresie stosowania najbardziej wyrafinowanego rzemiosła nie byłyby użyteczne, gdyby zastosowane materiały nie były najwyższej jakości.

Zespół cechuje niezachwiana determinacja, aby znaleźć się wśród nielicznych marek, które są w stanie zaoferować najbardziej ekskluzywne obuwie męskie i akcesoria dla mężczyzn na rynku międzynarodowym. Aby to osiągnąć mistrzowie rzemiosła skórzanego poświęcają tyle czasu i uwagi, ile potrzeba nad każdym elementem, tworząc produkty, które są zarówno rozpoznawalne, jak i jedyne w swoim rodzaju. Produkcja opiera się na kryterium jakości absolutnej dla każdego artykułu i jest daleka od progów związanych z realizacją celów produkcyjnych. Doświadczenie pokazało, że jedynym sposobem na konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości oczekiwanej przez TLB było otwarcie własnego warsztatu. Ścisłe nadzorowanie każdego etapu procesu produkcyjnego jest bowiem jedynym sposobem na zapewnienie całkowitego zadowolenia klientów TLB.

Powiedz światu
Celem  jest zagwarantowanie obecności marki wśród  najlepszych oraz umocnienie jej pozycji w czołówce męskiego sektora luksusowego. Krótko mówiąc TLB zrobi wszystko, aby zapewnić satysfakcję najbardziej wymagającym konsumentom, produkując buty i akcesoria charakteryzujące się perfekcją rękodzieła i unikalnym wykończeniem w najdrobniejszych detalach. Jakość jest priorytetem!

Skóry i kontrola jakości
W TLB buty szyte wyłącznie z najlepszych skór garbowanych tradycyjnymi metodami. Skóry pochodzą przede wszystkim z garbarni włoskich i francuskich. Kiedy skóry docierają na warsztat wszystkie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości, by zagwarantować optymalny standard struktury i ziarna.  Po zakończeniu procesu szycia każda para jest ponownie sprawdzana w celu ostatecznej weryfikacji.

Goodyear Welted
Wszystkie buty szyte są tradycyjną metodą Goodyear, od ponad wieku preferowaną przy produkcji najwyższej jakości obuwia. Konstrukcja GYW gwarantuje znacznie większą trwałość obuwia niż konwencjonalne metody. Zapewnia również optymalny komfort użytkowania i izolację dzięki warstwie naturalnego korka umieszczonej pod wkładką. Korek stopniowo dopasowuje się do indywidualnej anatomii stopy. GYW daje również większą odporność na wilgoć i przede wszystkim możliwość łatwych napraw w razie potrzeby – wymiana zużytych spodów nie stanowi problemu. Dzięki temu dobrze pielęgnowane buty można eksploatować przez wiele sezonów. Cały proces szycia odbywa się pod pod okiem wykwalifikowanych mistrzów rzemiosła, którzy dbają o każdy z ponad 150 procesów niezbędnych do stworzenia wysokiej jakości pary butów.

10 par dla #PatineLovers
Klienci, którzy są z nami od lat doskonale wiedzą, że co jakiś czas odwdzięczamy się za lojalność, wsparcie, zaangażowanie, polecanie, podsyłane zdjęcia, pomoc, życzliwość, zrozumienie, wyrozumiałość … Ilość zamówień oczywiście ma znaczenie, ale algorytm jest o wiele bardziej skomplikowany i dość “ludzki” :)  W ciągu najbliższego tygodnia powiadomimy 10 naszych stałych klientów o miłej niespodziance. Każdy z nich otrzyma od nas prezent w postaci dowolnej pary TLB Mallorca z naszej oferty! Chcielibyśmy obdarować wszystkich, ale to jeszcze nie ten moment ;) Część zatem wytypowano, część rozlosowano. Przez tydzień sprawdzajcie swoje skrzynki #PatineLovers!

11 para dla czytelnika bloga
Jedenastą parę przekażemy osobie, która w komentarzu pod wpisem przekona nas do tego. To nie musi być stały klient (ale może!). Forma przekonywania dowolna, wyłączając groźby karalne ;)  To może być tekst, zdjęcie, film, scan … ogranicza Was tylko wyobraźnia! Czekamy do 10.04.2018 włącznie. A następnie w ciągu 7 dni wytypujemy zwycięzcę!

EDIT:
15.04.2018
Konkurs zakończony. Serdecznie dziękujemy wszystkim komentującym. W głosowaniu naszych pracowników o włos wygrał czytelnik o nicku PCTMA za wpis o roboczym tytule “W trzecim pokoleniu”. Nagrodę przekazano!

To jeszcze nie koniec
Zostańcie z nami! Już planujemy kolejne niespodzianki i gwarantujemy, że jeżeli sklep PATINE będzie się rozwijał, jego klienci będą to odczuwać. Może nie zawsze w postaci super rabatów i wyprzedaży rekomendowanych przez agencje reklamowe, ale właśnie tak! Po naszemu :) 

Zapraszamy zatem na zakupy, zachęcamy do powiększania kolekcji, prosimy o polecanie i oznaczanie na portalach społecznościowych zdjęć z naszym asortymentem tagami: #PatineLover #PatineShoes #PatinePL – widzimy, obserwujemy, doceniamy, dziękujemy!

PATINE

 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project