Split-Toe Derby

Łączenie skóry cholewki na nosku wydaje się dość karkołomnym pomysłem i niewiele manufaktur potrafi zaoferować dobrze prezentujące się buty typu SPLIT TOE. Te marki, które to potrafią zyskują w oczach użytkowników i konkurencji. Ten wyrafinowany akcent sprawia, że obok butów typu Split-Toe nie da się przejść obojętnie. Tym bardziej, że są one cały czas prawdziwą rzadkością na naszych ulicach. Przedstawiamy buty, które wręcz krzyczą: SPÓJRZ NA MNIE !!! 

Derby Split Toe 980Y Testa de Moro / Last 915F

Model dostępny od ręki w skórze TESTA DE MORO. Surowiec niejednolity, piękny, wyzywający, ale i stosunkowo delikatny oraz wymagający. Ten rodzaj skóry rekomendujemy pielęgnować bez użycia silnych cleanerów i agresywnych środków. Skóra, która w pomieszczeniach zamkniętych będzie sprawiała wrażenie zupełnie innej. W naturalnych warunkach oświetleniowych jest zdecydowanie cieplejsza w odbiorze. Nie trzeba dodawać, że towarzystwo skarpet z naszej oferty wyraźnie im służy, prawda?

To kolejny przykład na to, że buty typu DERBY nie muszą być toporne i nie będzie tu nigdy mowy o nudzie. Split-Toe to buty, które mają charakter! Szwy w najbardziej eksponowanym miejscu buta prowokują i kuszą. Krótkie doświadczenie pokazuje, że mają niewiarygodną wręcz zdolność inicjowania rozmów, także ten rodzaj buta będziemy rekomendowali ludziom odważnym, towarzyskim lubiącym nawiązywać kontakty. Lubisz rozmawiać o BUTACH? Załóż Split-Toe i ruszaj w miasto :)

Co prawda, podobne modele na 915-tce w ramach MTO już realizowaliśmy, ale zawsze były to pary z innych skór i bez szwów na noskach. Aż jeden z naszych stałych Klientów zamówił buty, które roboczo funkcjonują pod nazwą “Krzyśki” – serdecznie pozdrawiamy Pana Krzysztofa i dziękujemy za pierwsze fotografie opublikowane powyżej!

 

Derby Split Toe 539Y Marron / Last 960G

Model na szerszym i masywniejszym kopycie 960G dostępny w skórze Boxcalf MARRON. Nie bez powodu to jeden z najpopularniejszych brązów w naszym próbniku. Surowiec, który chętnie współpracuje z kremami i woskami dając szerokie spektrum możliwości. Ustaliliśmy już, że split-toe przyciąga wzrok. Jeżeli dodamy do tego lustro, efekt potrafi być piorunujący! Zwłaszcza na żywo!

 

Split-Toe 980Y Testa de Moro vs Split-Toe 539Y Marron

 

No to które?

 

PATINE.PL

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project