Promocja dyspenser + Konkurs

W przeciwieństwie do wielu złotoustych polityków, my naprawdę od czasu do czasu prowadzimy konsultacje społeczne ;) Ostatnio ciekawiło nas jaki rodzaj promocji byłby najlepiej widziany wśród naszych Klientów. Po gruntownej analizie zebranego materiału zaczęliśmy się zastanawiać, które z oczekiwań możemy spełnić …

Buty + Buty
Promocja, z której sami chętnie byśmy skorzystali ;) Niestety na dzień dzisiejszy do zakupionej pary butów nie jesteśmy w stanie dorzucić drugiej pary. Pozostaliśmy asertywni. Ale życie jest pełnie niespodzianek, także może kiedyś … :)

Buty + Cedrowe Prawidła Saphir
Rodzaj promocji, który systematycznie do nas powraca. Prawidła cedrowe Saphir dorzucaliśmy już w kilku krótkich akcjach do zakupionych Yanko. Tu możemy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W promocji, o której mowa do zakupionej pary Yanko dostaniecie te niesamowite Prawidła!

prawidla_cedrowe_saphir_00

Buty + Zestaw kosmetyków Saphir
Poza prawidłami najczęściej powtarzanym życzeniem był zestaw dobrych kosmetyków do pielęgnacji, bo o buty trzeba dbać. Pełna zgoda! W związku z tym, że w ofercie pojawił się zupełnie nowy Zestaw Saphir Medaille d’Or. W promocji, o której mowa do zakupionej pary Yanko dostaniecie ten fantastyczny zestaw!

skrzynka_saphir_00

Buty + “to coś”
Do mediów wyciekła informacja, że jesteśmy w posiadaniu dyspenserów … cóż to za nazwa dla tak pięknego przedmiotu! Ale jak to cudo powinno się właściwie nazywać? Dyspenser, atomizer, dozownik, “Genialny wynalazek kreatywnego pucybuta” (propozycja Григорій Шумада przedstawiona na naszym profilu FB) …? Ciężko się zdecydować, ale oficjalnie potwierdzamy, że po ciężkich bojach udało się przechwycić małą dostawę, ale towar jest na tyle trudno dostępny, że na razie nie pojawi się w naszej ofercie. Negocjacje trwają, a to co mamy właśnie rozdajemy ;) W promocji, o której mowa do zakupionej pary Yanko dostaniecie “to coś”!

dyspenser

W tym miejscu trochę więcej na temat wynalazku. Urządzenie ułatwia aplikację niewielkiej ilości wody na palec lub szmatkę podczas polerowania buta w końcowej fazie, dzięki czemu uzyskanie lustra najwyższych lotów staje się jeszcze przyjemniejsze. Przypomnijmy, że minimalna ilość wody w końcowej fazie polerowania (kiedy na nosku jest już utwardzona warstwa wosku) pozwala na uzyskanie wyjątkowo wysokiego połysku, tzw. “Mirror Shine”, “High Gloss” … Uwaga: używać wody zdemineralizowanej, co pozwoli utrzymać mechanizm w dobrej kondycji przez długie lata. A teraz zobaczmy jak to działa …

Zaiste zabawa przednia, a pierwsze testy przeniosły nas w inny wymiar … stukanie w dozownik uzależnia! Ten mały niepozorny “słoik” ma w sobie coś magicznego, a do tego świetnie prezentuje się na fotografiach. Absolutne MUST HAVE każdego Butofila! Ujęcia po pierwszych testach.

yanko_dyspenser_prawidla_saphir_00

Lustrzana wskazówka
Jeżeli zależy Ci, na szybszym/łatwiejszym osiągnięciu lustrzanego połysku pozwól woskowi podeschnąć (2-4 dni). Może popękany wosk nie jest taki ładny, ale niższe stężenie rozpuszczalników zdecydowanie ułatwia stworzenie pięknego wykończenia.

yanko_dyspenser_prawidla_saphir_06

PROMOCJA
Czy przy zakupie butów YANKO w patine.pl będzie można wybrać sobie jeden z powyższych GRATISÓW? Nie! Przy zakupie butów YANKO w patine.pl wszystkie 3 GRATISY dostaniesz w prezencie: YANKO + Prawidła Saphir + Zestaw Saphir Medaille d’Or + Dyspenser. Wartość prezentów to dokładnie 477 PLN. Po zakupie pary YANKO masz szansę napawać się podobnym widokiem:

yanko_zestaw_proomocja_00

yanko_zestaw_proomocja_01

yanko_zestaw_proomocja_02

yanko_zestaw_proomocja_03

  • Aby skorzystać z promocji w “Uwagach do zamówienia” należy wpisać hasło: PROMOCJA DYSPENSER
  • Ilość zestawów promocyjnych ograniczona
  • Promocja nie dotyczy modeli przecenionych
  • Promocji nie można łączyć z innymi promocjami oraz z kodami rabatowymi
  • Promocja dotyczy tylko par (modeli/rozmiarów) dostępnych od ręki
  • W zestawie kosmetyków znajduje się czarny krem – jeżeli chcesz otrzymać inny kolor, ujmij to w “Uwagach do zamówienia”
  • O zakończeniu promocji poinformujemy w tym wpisie (edytując wpis)

MINI KONKURS
Jeżeli macie pomysł na ciekawszą nazwę na “słoik z pompką” umieszczajcie swoje propozycje w komentarzach. Najciekawsza propozycja (w naszym subiektywnym odczuciu) zostanie nagrodzona … DYSPENSEREM. Konkurs w charakterze zabawy. Osoby śmiertelnie poważnie traktujące konkursowe regulaminy proszone są o powstrzymanie się od zabawy.

 

EDIT: 10.06.2015

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

MAŁY KONKURS WYGRAŁ ZA “SZAJNIK”

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project