YANKO Monki w wyjątkowych kolorach

Buty Yanko 306 Double Monk kupić można w kilku wersjach kolorystycznych. Możliwości w zasadzie są nieograniczone, jednak w tym wpisie przedstawimy 2 bardzo ciekawe w naszej ocenie wersje.

Pierwszy odcień, widoczny na bucie ustawionym po lewej stronie to Cambridge Burdeos (bordo / burgund). Jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych skór w ofercie. Jej uniwersalność i piękno docenią przede wszystkim Panie, które zawsze zwrócą uwagę na mężczyznę w burgundowych butach ;)

Drugi odcień, widoczny na bucie ustawionym po prawej stronie to kolor Testa De Moro. Cechuje się pięknym cieniowaniem i nieregularnością koloru, charakterystycznym dla skór patynowanych. Buty, których kolor (w zależności od warunków i oświetlenia) odbiera się wielowymiarowo.

Monki, to buty, które nie posiadają sznurówek. Zapinane są na pasek. Buty genialne w swoim kształcie, sprawdzające się w smart casualu oraz w zestawie koordynowanym. Monki pozycjonują się gdzieś pomiędzy oficjalnymi półbutami, a nieformalnymi mokasynami, co czyni je dość uniwersalnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych. Jest to pozycja obowiązkowa dla prawdziwego miłośnika dobrego obuwia. Obuwie idealne zarówno do biura, jak i wspólne wypady ze znajomymi. Buty świetnie sprawdzą się w połączeniu z garniturem, bawełnianymi spodniami typu chinos oraz dżinsami.

Właściwie pielęgnowane wysokiej jakości obuwie z wiekiem wygląda coraz lepiej – skóra nabiera charakteru i pięknie się patynuje, a buty optymalnie dopasowują się do stóp właściciela. To jedna z cech odróżniających dobre buty od niższych półek. By cieszyć się jakością przez lata nie zapominaj zatem o systematycznej pielęgnacji obuwia.

 

  • Prawidła Cedrowe Saphir – zachowują właściwy kształt obuwia, pochłaniają wilgoć, pięknie pachną i działają bakteriobójczo
  • Renovateur Cream Saphir – czyści, odnawia skórę
  • Pommadier Cream Saphir – odżywia, uelastycznia, podnosi właściwości wodoodporne skóry oraz nadaje jej głębię koloru
  • Pate de Luxe Saphir – umożliwia nadanie najwyższego połysku (Mirror Shine)
  • Dubbin Saphir – tłuszcz rekomendowany do pielęgnacji skórzanych podeszw oraz zaniedbanych przesuszonych cholewek

Zapraszamy :)

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project