Po co to komu?

Dociera do nas szereg pytań, które nie zawsze są związane z tradycyjną relacją Klient/sprzedawca. Nie na każde pytanie możemy odpowiedzieć, nie na każde chcemy … czasem po prostu pytacie o sferę prywatną, czasem o informacje z półki top-secret … itd. :) Ale to, nad czym możemy się pochylić notujemy i co jakiś czas na blogu postaramy się trochę rozjaśnić. Dziś grupa wybranych pytań o fotografie.

-Co wy z tymi fotkami? Raz tak, raz tak, te same buty na każdej wyglądają inaczej!
-Nie można, jak w normalnym sklepie? Buty na białym tle prezentują się najlepiej! Sesje zdjęciowe na trawie kojarzą się z używanymi butami.
-Sprzedajecie buty czy fototapety? Po co poświęcać tyle czasu i pieniędzy na zdjęcia?
-Piękne fotografie! Ale po co chwalicie się, kto je dla Was robi? Zostawiacie drogowskazy dla konkurencji.

Własna droga
Reakcje, jak widać – różne. Nie próbujemy uszczęśliwić wszystkich, nie mamy wyraźnych wzorców, staramy się nie uciekać w szablony, szukamy własnej drogi. Nasze fotografie pochodzą z różnych źródeł. Niektóre sesje wykonujemy sami, niektóre są czysto amatorskie, niektóre realizowane przy pomocy profesjonalistów, którzy z fotografii żyją. Staramy się pokazywać buty na różny sposób, w różnych okolicznościach, o różnych porach roku, w różnym oświetleniu, zinterpretowane przez różnych fotografów … dlatego buty na fotografiach z sesji A mogą różnić się od butów na fotografiach z sesji B. Ponadto przypominamy, iż różnice mogą wynikać z odmiennych ustawień urządzeń, na których przeglądacie fotografie (ustawienia kontrastów, nasycenia … itd.). Dochodzą do tego takie sytuacje, w których producent zmienia woski służące do wykończenia i kolor tych samych skór z roku 2015 różni się od dostarczanych w 2016, buty ze zdobieniami często robione są przy pomocy innych wosków niż bez zdobień co też wpływa na kolor (najczęściej są trochę ciemniejsze) … takich detali jest całe mnóstwo. Z fotografii na białym tle nie zrezygnowaliśmy – na karcie produktu zawsze możecie się z takimi zapoznać.

Nie wszystko da się wytłumaczyć
Po co to wszystko? Dla Was! Ale trochę i dla nas :) Nie zawsze jest to uzasadnione ekonomicznie … ani logicznie. Są tacy, którzy w nieskończoność fotografują psy, koty, samochody, zegarki … to się chyba nazywa PASJA!

Ufamy ludziom chodzącym w Yanko
Nasze rekomendacje to zabieg celowy. Zdecydowana większość ludzi i podmiotów, z którymi współpracujemy to nasi Klienci, Znajomi i Przyjaciele! Sprzedajemy hiszpańskie buty, francuskie akcesoria … ale z dziką satysfakcją wspieramy polskie firmy, do których mamy zaufanie. Jak tu nie ufać stałemu Klientowi, który ma do dyspozycji sprzęt, ekipę i niebanalny pomysł na sesję butów Yanko, które sam nosi i uwielbia? :) Wspieramy, polecamy, dopingujemy … i trzymamy kciuki za rozwój!

W dzisiejszym odcinku polecamy:
Sebastian Mamaj Studio & Zuza Słomińska Set Design & Art Direction + Ania Bors (postprodukcja)

Yanko & Saphir & La Chaussette Francaise w ich interpretacji yanko-Patine-forest-01

yanko-Patine-forest-02

yanko-Patine-forest-03

yanko-Patine-forest-04

yanko-Patine-forest-05

yanko-Patine-forest-06

yanko-Patine-forest-07

yanko-Patine-forest-09

yanko-Patine-forest-10

yanko-Patine-forest-11

Backstage dla fanów fotografii …

backstage-yanko

yanko-Patine-forest-08-backstage

yanko-Patine-forest-08

 I trochę  więcej od kuchni z innej sesji …
yanko-zuza_01

yanko-zuza_04

yanko-kielman-poszetka


yanko-zuza_06

multirenowacja


yanko-zuza_07

yanko-blue-wmns

To ciężka choroba, ale mamy nadzieję, że ze zrozumieniem przyjmujecie nasze obuwnicze dewiacje ;)

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project