Patine na WPK 4

W ostatnim okresie sporo podróżujemy po Polsce, wspierając ciekawe inicjatywy,  jednocześnie dając możliwość zapoznania się z ofertą Patine uczestnikom poszczególnych eventów. Takim wydarzeniem jest również Warszawa Pod Krawatem, którego czwartą edycję mamy już za sobą. Stolica, jak zawsze piękna i dumna :)

WPK_001

“Pod krawatem” to grupa mężczyzn, której nie jest obojętna szarość oraz przewidywalność polskiej ulicy. Świetnym tego przykładem jest akcja „Warszawa pod krawatem”. Jest to wydarzenie, które skupia mężczyzn z różnych środowisk i grup. Oczywiście duże znaczenie dla naszej grupy ma też kultura osobista, bez niej bylibyśmy wieszakami na ubrania. Mimo, że nasza grupa korzenie ma swoje w stolicy, mężczyzn „Pod krawatem” spotkać można wszędzie.

Nasza grupa jest otwarta i każdy może do niej dołączyć. Jedynymi wymaganiami jakie stawiamy nowym członkom to optymistyczne podejście do życia, wysoka kultura osobista i chęć przynależenia do naszej ekipy.

Gościem specjalnym tej edycji był niesamowity Luca Rubinacci, który w swoim wystąpieniu przybliżył uczestnikom temat włoskiego stylu i krawiectwa miarowego na najwyższym poziomie. Rubinacci to ikona męskiego stylu i marka, której miłośnikom jakości przedstawiać nie trzeba. Osobowość i pasja, które magnetyzują, a jednocześnie przesympatyczny i otwarty facet, którego po prostu nie wypada polubić :)

WPK_111

Doskonałą prezentację przygotował również Andrzej Olender (TheShine.pl), który podzielił się swoją patyniarską pasją oraz wiedzą na temat ręcznego malowania wysokiej klasy obuwia. Człowiek, który na “yankowej” skórze przekonał się, że półśrodki nie mają sensu – tylko wysokiej klasy skóry, tylko najlepsze farby i środki pozwalają na osiągnięcie oczekiwanego efektu. Mistrz czaruje oczywiście na butach do patynowania YANKO!

Zajmuję się malowaniem/patynowaniem artystycznym. Głównie obuwia, ale również innych wyrobów skórzanych. Każdą realizację traktuję jako nowe i ciekawe wyzwanie. Dbam przy tym, aby każdy detal był wykonany na najwyższym poziomie. Pracuję na najlepszych środkach dostępnych na rynku marki Saphir. Każda realizacja jest unikalna oraz w 100% wykonana ręcznie.

WPK_103

WPK_107

W konkursie na najwyższej jakości lustrzany połysk na butach poziom był tak wyrównany, że wyłonienie zwycięzcy było prawdziwym wyzwaniem. Wygranych niewątpliwie powinno być kilku, ale zasady były nieubłagane …

WPK_093

WPK_057

WPK_084

WPK_086

WPK_137

WPK_138

WPK_134

Zwycięzca zgarnął YANKO, rozstrzygnął się kolejny ciekawy konkurs na najlepiej związany krawat, była chwila dla fotoreporterów, multum ciekawych rozmów kuluarowych … czyli dobrze i przyjemnie spędzony czas :)

WPK_100

WPK_092

Co tam jeszcze było … ? Aaaaaaaaaa! YANKO ;)

WPK_050

WPK_044

WPK_094

WPK_041

WPK_053

WPK_045

I relacja w obiektywie KP Multimedia, udostępniona przez organizatorów:

Part_I_095

Part_I_007

Part_I_081

Part_I_006

To był kolejny udany event i spotkanie z wieloma fantastycznymi ludźmi o szerokich horyzontach. Dziękujemy za wsparcie, otwartość, życzliwość i świetną atmosferę!

WPK_200

Do następnego!

 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project