Z butami do Mercedesa

Minęło już trochę dni od kolejnego eventu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć, a charakterystyczne logo Mercedesa cały czas siedzi w głowie :) Tym razem była to impreza organizowana przez Stowarzyszenie But w Butonierce, które dumnie wspieramy od momentu jego powstania. Wraz z grupą partnerów strategicznych i zaprzyjaźnionych firm stawiliśmy się u gospodarza wydarzenia – Mercedes Benz SOSNOWIEC.

awangarda_klasycznej_elegancji

mercedes_benz_sosnowiec

W grudniu 2002 r. rozpoczął działalność Mercedes-Benz Sosnowiec, oddział firmy DaimlerChrysler Automotive Polska (DCAP), a od stycznia 2006 roku Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o. Jest to pierwszy w Polsce kompleks handlowo-serwisowy, prowadzony bezpośrednio przez DCAP.  Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla marki Mercedes-Benz. Samochody z trójramienną gwiazdą na masce znajdują z roku na rok coraz więcej nabywców. W nowoczesnym kompleksie o łącznej powierzchni 8,5 tys. mkw. znajduje się salon wystawowy (1,0 tys. mkw.), biuro obsługi klienta (2 tys. mkw.), sklep i magazyn z częściami zamiennymi ( 1 tys. mkw.) oraz serwis samochodowy (3,3 tys. mkw.). Mercedes-Benz Sosnowiec jest firmą, dla której zadowolenie klienta jest celem nadrzędnym, dlatego też prowadzone są nieustające działania zmierzające do stworzenia idealnej oferty. Idealnej czyli: maksymalnie kompleksowej i dostosowanej do potrzeb każdego Klienta.

mercedes_benz_sosnowiec_team

Oferta salonu, doświadczenie i życzliwość pracujących tam ludzi faktycznie robi wrażenie … no i połysk … lustrzany, taki jaki lubimy najbardziej … musicie przyznać, że nasze buty pasują tu idealnie. Oglądane i mierzone były zarówno buty, jak i spodnie, poszetki, krawaty, marynarki … oraz Mercedesy w połysku :)

yanko_mercedes_benz_01

patineshoes_yanko_mercedes_01

event (82 of 181)

mercedes_benz_01

mercedes_benz_02

Absolutnie zjawiskowe show zrobił Mistrz Andrzej z TheShine.pl, który pokazał jak z lotników YANKO w nijakim kolorze zrobić buty, obok których ciężko przejść obojętnie. To niewiarygodne, jak wiele potrafi z butami zrobić artysta! Brakowało kogoś takiego na polskim rynku, ale to już na szczęście przeszłość!

yanko_patina_theshine_01a

yanko_patina_theshine_01d

yanko_patina_theshine_01b

Szybko okazało się, że to nie jedyna para ręcznie malowanych YANKO od TheShine, jaką mogliśmy podziwiać na tej imprezie. Na polskich ulicach coraz więcej takich butów. Na szczególną uwagę zasługują kontrowersyjne monki camo, które okazały się jedną z głównych atrakcji imprezy! Tak skomplikowane realizacje to rzadkość w skali światowej. Niewielu patyniarzy w ogóle podejmuje tego typu wyzwania!

yanko_patina_theshine_001

yanko_patina_theshine_002

yanko_patina_theshine_003

yanko_patina_theshine_004

yanko_patina_theshine_005

yanko_patina_theshine_006

Prezes Stowarzyszenia dbał o dobrą atmosferę i rozdawał prezenty :)

event (132 of 181)

Tu chyba urwał nam się film … znaczy się, skończyła się “klisza” … czy bateria siadła … albo po prostu zająć się trzeba było gośćmi naszego stoiska ;) Na szczęście o pełną fotorelację zadbała urocza Pani Fotograf Dorota Zyguła-Siemieńska, więc przeżyjmy to jeszcze raz:

mercedes_sosnowiec

IMG_8417

IMG_8541

IMG_8612

IMG_8617

IMG_8395

IMG_8451

IMG_8600

IMG_8570

IMG_8624

Pięknie dziękujemy organizatorom za całokształt, gospodarzom za gościnę, odwiedzającym za życzliwość i świetną atmosferę, a zaprzyjaźnionym firmom za wymianę doświadczeń i wsparcie. Specjalne podziękowania dla Łukasza Cichego, który dwoił się i troił, by wszyscy byli szczęśliwi (z powodzeniem)! Łukasz to najlepszy na świecie Doradca Handlowy pracujący w Mercedes Benz Sosnowiec – pracuje i żyje z pasją, w którą wciąga wszystkich, którzy znajdą się w zasięgu! Poszukującym dobrego samochodu polecamy kontakt.

lukasz_cichy_mercedes

Równie konkretne podziękowanie kierujemy do właścicieli i pracowników Hotelu Szafran – hotel zaprzyjaźniony z Mercedes-Benz Sosnowiec. Doskonałe miejsce, w którym poznaliśmy kolejnych wspaniałych ludzi. Pobyt w hotelu był czystą przyjemnością, więc nasze buty w wolnej chwili rozejrzały się po okolicy – kilka kadrów z tego miejsca:
01_hotel_szafran

buty yanko (1 of 50)

buty yanko (10 of 50)

buty yanko (23 of 50)

buty yanko (39 of 50)

buty yanko (40 of 50)

buty yanko (48 of 50)

00_hotel_szafran

Do następnego!
patine.pl

 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project