Luksusowe wyprzedaże i okazje w OUTLECIE

Outletowe luksusowe wyprzedaże to coś, co niewątpliwie lubisz najbardziej. Jeżeli jest w tym coś z prawdy, zaglądaj systematycznie do OUTLETU PATINE, bo znaleźć tam możesz nie tylko obuwnicze perełki w znacznie niższych cenach. Taniej kupisz również luksusowe skarpety i podkolanówki, krawaty, a także poszetki.

LUKSUSOWE WYPRZEDAŻE BUTÓW GOODYEAR WELTED

Szczególną uwagę zwróć na znacznie niższe ceny obuwia szytego metodą ramową. W OUTLECIE OBUWNICZYM znajdziesz końcówki kolekcji, sample i pary powystawowe. Często nie dolega im kompletnie nic, czasem posiadają małe niedoskonałości lub ślady po przymiarce. Stan każdej pary możesz skonsultować przed zakupem z supportem sklepu, kontaktując się mailowo. Przeceny obuwia są różne: -55%, -50%, -45%, -40%, -35%, -30%, -25%, -20%, -15%. Szczególną uwagę zwracamy dziś na wyprzedaż, która zdarza się niezmiernie rzadko. W outlecie znajdziesz całą kolekcję butów TLB MALLORCA w szerokich rozmiarówkach przecenioną o 20%. Na takie luksusowe wyprzedaże warto zapolować!

luksusowe wyprzedaże skarpetek i obuwia

LUKSUSOWE WYPRZEDAŻE SKARPET

Ogromny wybór eleganckich skarpetek i podkolanówek to wizytówka sklepu PATINE. Możesz jednak nie być świadom, że i w tej kategorii systematycznie organizujemy luksusowe wyprzedaże pozbywając się po sezonie poszczególnych kolekcji. Dzięki temu w OUTLECIE SKARPET możesz zapolować na równie atrakcyjne promocje, jak w przypadku obuwia. Przy czym są to zawsze produkty pełnowartościowe.

luksusowe wyprzedaże skarpet i butów

W ostatnim czasie przeceniliśmy mnóstwo modeli skarpet marki PATINE, ale wśród okazji znajdziesz również luksusowe skarpetki i podkolanówki innych naszych brandów. Wśród nich francuskie PERRIN czy BERTHE.

LUKSUSOWE WYPRZEDAŻE KRAWATÓW I POSZETEK

Nie inaczej jest z krawatami i poszetkami ze starych kolekcji. Stare, nie znaczy, że przeterminowane! To cały czas piękne luksusowe produkty, które jednak muszą ustąpić miejsca nowym, wchodzącym kolekcjom. Zajrzyj zatem do OUTLETU KRAWATÓW i znajdź coś dla siebie. Następnie do wybranych krawatów dobierz poszetki, które znajdziesz w OUTLECIE POSZETEK.

krawaty luksusowe wyprzedaże

Luksusowe wyprzedaże w sklepie PATINE to wyjątkowe okazje na uzupełnienie szafy i przygotowanie niebanalnych prezentów dla bliskich. Zaglądaj systematycznie!

luksusowe wyprzedaże poszetek

Mało? Poszukaj okazji w naszych innych sklepach – MULTIRENOWACJA lub CUSTOMIZACJA!

Serdecznie zapraszamy

Wasze PATINE

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project