Idzie jesień

Prawdziwe upały już prawdopodobnie za nami. Będzie chłodniej, będzie mokro, będzie szaro … ale nie od dziś wiadomo, że dobre buty na stopach mają moc terapeutyczną i pozytywnie wpływają na nastrój oraz postrzeganie świata :) Pierwsze jesienno-zimowe dostawy zaliczone, więc już teraz możemy zaproponować szereg modeli na podtrzymanie dobrego humoru przez wiele najbliższych miesięcy!

Spody typu YORK to zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i bardzo praktyczne oraz komfortowe podeszwy świetnie sprawdzające się w wilgotnych warunkach  i na śliskich powierzchniach. Doskonałe rozwiązanie, dla tych którzy cenią sobie zwiększoną przyczepność do podłoża oraz odporność na ścieranie. Buty na tych podeszwach prezentują się nieco mocniej i mniej formalnie od modeli na spodach skórzanych, ale różnica jest na tyle subtelna, że wielu jej kompletnie nie dostrzega.

york_sole

Smukłe brogues na kopycie 915, wzmocnione spodem typu YORK w standardzie (dotychczas opcja osiągalna w podobnych modelach tylko w ramach MTO) to rozwiązanie dla miłośników casualu i smart casualu, które sprawdzi się w zestawieniu z garniturami dziennymi, sportowymi, jeansami czy chinosami. Świetnie zagrają w drużynie z flanelą, tweedem i bawełną. Także pozycja bardzo uniwersalna, którą warto mieć do dyspozycji.

Yanko Brogues 436Y Cuero

yanko_shoes_061

yanko_shoes_005

Yanko Brogues 436Y Niger

yanko_shoes_015

yanko_shoes_041

Kombinacja skór zamszowych z licówką to opcje wcześniej zarezerwowane właściwie tylko dla balmorali i zamówień indywidualnych – MTO. Zaczynamy jednak kombinować również z brogues. Po małym badaniu rynku zapadnie decyzja, czy więcej kombinacji pojawi się w stałej ofercie.

Yanko Brogues 664 Blue / Cognac

yanko_shoes_002

yanko_shoes_072

Pierwotnie zaniedbany dział DERBY rośnie w siłę. Największą popularnością cieszą się LONGWINGI i YANKO 778 , które w rekordowo krótkim czasie zyskały sobie uznanie. Idąc za ciosem, rozważamy wprowadzenie do stałej oferty kolejnego modelu, który wcześniej realizowany był tylko w ramach MTO.

Yanko 698 Cuero

yanko_shoes_117

yanko_shoes_021

Sezon jesień-zima to oczywiście również, a może przede wszystkim buty wysokie, w związku z tym dział BOOTS zaczyna tętnić życiem! W tym sezonie poza sprawdzonymi pozycjami stawiamy na CHELSEA BOOTS, które idealnie grają w zestawach koordynowanych i stylizacjach casualowych. Te buty w zestawieniu z jeansami czy sztruksami pokażą prawdziwą moc. Pierwsze sztyblety już dostępne w pełnej rozmiarówce!

Yanko Chelsea Boots 766V Marron

yanko_shoes_129

yanko_shoes_124

Ponadto w uzupełnionej rozmiarówce po ostatnich dostawach znaleźć można szereg modeli, o które w ostatnim okresie wypytywaliście najmocniej!

Yanko Oxford 272 Cuero

yanko_oxford_272_cuero

Yanko Oxford 272 Negro

yanko_oxford_272_negro

Yanko Brogues 545 Cuero

yanko_brogues_545_cuero

Yanko Brogues 448 Cuero

yanko_448_cuero

Yanko Brogues 664Y Yes Cuero

yanko_664y_cuero

Yanko Monks 306 Softy Testa de Moro

yanko_monks_306_suede_testademoro

Yanko Boots 525Y Burdeos

yanko_boots_525_burdeos

Sklep On-Line PATINE.PL

Zapraszamy!

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project