HUSH – będziemy w Poznaniu i Warszawie

Nasza obecność na HUSH to już tradycja! Na tej imprezie zawsze można obejrzeć i pomierzyć nasze buty oraz porozmawiać o rzeczach ważnych i mniej istotnych. W związku z tym, że HUSH się rozwija, w tym roku razem z naszymi Przyjaciółmi będziemy najpierw w POZNANIU, a chwilę później WARSZAWIE! 

patineshoes_yanko_hush_posnania

DOUBLE TROUBLE

HUSH Warsaw w Poznaniu i Warszawie!
Tej jesieni postanowiliśmy pokazać na najlepsze marki również poza Warszawą. Wybór padł na Poznań, którego mieszkańcy jako pierwsi w sezonie jesień/ zima 2016 będą mogli zobaczyć najnowsze kolekcje.

Poznań 19-20.XI.2016
9. edycja HUSH Warsaw pod hasłem Selected Brands odbędzie się 19 i 20 listopada w POSNANII- nowym miejscu stworzonym z myślą o wielbicielach mody. Podczas dwóch dni zakupów u 25 wybranych marek ubrań i dodatków będziecie mieli również okazje skorzystać z porad stylistek i posłuchać profesjonalistów z branży mody w specjalnej strefie STYLE SUPPORT.

Warszawa 10-11.XII.2016
Zaraz po poznańskich targach HUSH Warsaw wraca do Warszawy, gdzie już 10 i 11 grudnia szykuje wydarzenie w wersji de lux! Powód? Jubileuszowa 10. już edycja targów pod hasłem HUSH Celebration i całe spektrum atrakcji. Miejsce to oczywiście PGE Narodowy, na którym odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, ale cała reszta to już same niespodzianki, o których więcej informacji już wkrótce!

patine_shoes_set_002

Co mamy zabrać ze sobą?
Jeżeli tylko macie ochotę zobaczyć w którymś z tych miejsc jakieś konkretne modele butów z naszej oferty lub przymierzyć konkretne rozmiary – dajcie nam koniecznie znać drogą mailową! Zapakujemy i przywieziemy tyle ile zdołamy, ale dziś wybór jest tak duży, że nie będziemy w stanie pokazać wszystkiego! Także, jeżeli jest chęć przymiarki monków na kopycie 915 w rozmiarze UK10, wystarczy wiadomość. Zadbajcie o to, byśmy o niczym ważnym nie zapomnieli :)

patine_shoes_set_001

SPOTKAJMY SIĘ DWA RAZY W TYM SEZONIE!

HUSH Warsaw Selected Brands
POSNANIA / 19 i 20 listopada 2016 / Poznań

HUSH Warsaw Celebration
PGE Narodowy / 10 i 11 grudnia / Warszawa

top_hush_warsaw_posnania_patine

Zapraszamy!
patine.pl 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project