First Step

W związku z tym, że dzieje się wiele więcej niż planowaliśmy pierwotnie, musimy lekko nagiąć nasze reguły i przewietrzyć magazyn na nieco większą skalę niż robimy to zazwyczaj. Nie cieszy nas to szczególnie, ale wiemy, że po drugiej stronie monitorów emocje mogą być zupełnie inne, zatem udanych łowów! Detale dotyczące promocji na końcu tego wpisu!

Work Hard
Jak upał to wakacje? Nic z tych rzeczy! Dla nas to był bardzo intensywny czas pracy, który już niebawem ma zaprocentować czymś nowym. Tak naprawdę to nawet nie o same wakacje chodzi, bo nad niektórymi projektami pracujemy … od lat! Nie było lekko, piętrzące się problemy w pewnym momencie nas przerosły, ale już wkrótce podzielimy się efektami i w końcu będziemy mieli szansę dowiedzieć się czy było warto.

Dream Big
Od zawsze celujemy wysoko, czemu od zawsze dziwi się większość osób, które na poszczególnych etapach z nami współpracują. Dziwią się, bo w przeciwieństwie do lukrowanego wizerunku sukcesu, jaki dziś kreuje praktycznie każda firma, ci którzy są bliżej widzą, że nie wszystko się udaje. Ale gdyby wszystko było proste, nie byłoby czego wspominać :) Po latach najlepiej pamiętamy te najsilniejsze emocje. Szczyty jak najbardziej, ale częściej wspominamy chyba doliny, z których trzeba było się wygrzebać, bo to wymagało największego wysiłku! Wydaje się, że wyszło właśnie słońce i już niebawem będziemy w stanie pokazać światu trochę nowego.

First Step
Niestety, jeszcze nie możemy zdradzić, ani pokazać zbyt wiele, ale systematycznie, krok po kroku będziemy starali się przemycać w naszych kanałach jakieś informacje, także trzymajcie rękę na pulsie. Trochę “nowych” powinno być, ale jeszcze nie jesteśmy pewni jak szybko będziemy w stanie to wszystko opanować.

Nowe modele
Nowe modele i opcje dotychczasowych, ale w nowych skórach systematycznie pojawiają się w ofercie. Nie zawsze nadążamy z informacjami, ale korzystając z okazji kilka ostatnich nowości:

Balmoral TAYLOR 542C
Museum Calf Brown 01

Split Toe Derby DYLAN 534C
Vegano Marron

Split Toe Derby DYLAN 534S
Vegano Burgundy

Double Monk HOPKINS 544C
Bracklen

Cap Toe MURPHY 503
Suede Marron

 

MINI KONKURS
Jak powinniśmy nazwać naszą nową maskotkę? Roboczo nazywa się “FACECIK BEZ SHOES”, ale czekamy na lepsze propozycje w komentarzach :) Jeżeli pojawi się propozycja, która skłoni nas do zmiany nazwy, pomysłodawca zostanie obdarowany NAGRODĄ NIESPODZIANKĄ.

UPDATE 2018.09.29: 
Nie zdecydowaliśmy się jeszcze ostatecznie na zmianę imienia, ale przyszedł czas, w którym konkurs wypada już zamknąć. Nie wyłoniliśmy ostatecznego zwycięzcy, ale nagrodami postanowiliśmy wyróżnić 2 zgłoszenia, które być może pozostaną w grze: Tomasz (Pat),  Janek (Bezbutek). Obu użytkowników prosimy o zgłoszenie się do supportu po odbiór nagrody z adresu e-mail, który został użyty przy zgłoszeniu w komentarzu (Disqus).   

 

PROMO
W koszyku sklepowym PATINE użyjcie po prostu kodu FIRSTSTEP, a system zaproponuje Wam rabat, jakiego bardzo dawno nie oferowaliśmy.  To będzie krótka promocja, gdyż akcja ustawiona jest na określoną liczbę aktywacji w myśl zasady “kto pierwszy, ten korzysta”. Ponadto zajrzyjcie koniecznie do działu OUTLET, tam trafić można szczególnie mocne okazje!

 

Serdecznie zapraszamy!
Wasze PATINE

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project