Elegancko i wiosennie

Dobry styl na butach stoi
Nie szata zdobi człowieka? Być może … ale jakże wiele o nas mówi! Zwłaszcza w pierwszym kontakcie, od  którego często zależy tak wiele. Zaczyna się wiosna, będzie zatem sporo okazji, by swoją stylizacją, “zupełnie nieświadomie” ;) i z delikatną nutą nonszalancji zrobić dobre pierwsze wrażenie. Ci, którzy z premedytacją to wykorzystują wiedzą, że ten pierwszy błysk potrafi otworzyć ludzi w ułamku sekundy. Ci, którzy dobry styl mają we krwi nie znają słowa “niemożliwe” – dla nich światło jest zawsze zielone.  A dobry styl na butach stoi. Nie masz na sobie nic poza ciekawymi skarpetami i butami YANKO wypolerowanymi na wysoki połysk? Brawo! Tę stylizację naprawdę ciężko będzie zepsuć … choćbyś nie wiem jak się starał ;)

yanko_558_socks

Oxford YANKO Must Have
Najbardziej formalne, a zarazem stosunkowo uniwersalne czarne wiedenki, od których z reguły zaczyna się przygoda z dobrej klasy obuwiem dojrzałego mężczyzny. Klasyczne buty, które śmiało można założyć na studniówkę, ślub, pogrzeb, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ważne spotkanie biznesowe i do biura … mieć po prostu trzeba! Powyżej YANKO 558Y. Ale od tego sezonu w stałej ofercie znajdują się również 2 modele oxfordów na niesamowicie dynamicznym kopycie 915!

YANKO 272

272_Boxcalf_Negro_York_00

YANKO 433

yanko_433_00

Nie tylko wiedenki
Ale nie po to słońce świeci, by każdego dnia zwracać na siebie uwagę lustrzanym połyskiem na czarnych wiedenkach. Przecież słońce absolutnie cudownie odbija się również w czarnych monkach! No dobra … nie tylko w czarnych … i nie tylko w monkach ;) Kilka innych, nieco luźniejszych propozycji dostępnych u nas tej wiosny znajdziecie poniżej.

YANKO 306

yanko_monks_306_00

YANKO 448

yanko_448_00

YANKO 545 (w wersji suede tylko MTO)

yanko_545_00

yanko_suede_545_00

“Wiosenne trzewiki”
Nasi stali Klienci, zlecający szycie butów na indywidualne zamówienie (MTO) doskonale wiedzą, że realizacja trwa i na buty można czekać czasem dość długo. W związku z tym już otrzymaliśmy szereg zleceń na trzewiki pod kolejny sezon jesienno-zimowy. Czas oczekiwania trzeba wziąć pod uwagę przy tego typu zamówieniach.

YANKO Balmoral 706

yanko_balmoral_cuero_00

YANKO Balmoral 706 Navy & Yanko 525 Navy

yanko_balmoral_navy_00

YANKO 653 Patina na podeszwie Atlanta

yanko_boots_patina_653_atlanta_00

Pasek ma znaczenie
Buty i pasek z tego samego rodzaju i koloru skóry to optimum. W momencie, w którym inwestujesz w buty, rozważ zakup łączony, a zaoszczędzisz sobie wielu poszukiwań odpowiedniego paska dla zachowania spójności danej stylizacji.

YANKO belts

yanko_pasek_00

High Gloss
Miłośnicy dobrych butów wiedzą czym grozi lustrzany połysk na butach … mijane na ulicy dziewczęta nagle zaczynają się uśmiechać, dzieci na przystanku nie mogą oderwać wzroku i zadają rodzicom szczere do bólu pytania w stylu “Tato, dlaczego masz takie brudne buty?” (choć brudne nie są), urzędnicy robią się przemili, nagle zaczynają sypać się towarzyskie propozycje … życie jest piękne! Po co z tego rezygnować?

saphir_multirenowacja_00

 

King of the World
Nie musisz odchodzić od klasyki, by indywidualny styl podkreślić mocno i wyraźnie. Możesz ubrać się klasycznie, a zarazem ekstrawagancko i wyzywająco. Sposobów jest mnóstwo, ale ręcznie patynowane buty prawdopodobnie sprawią, że znajdziesz się w ścisłym centrum uwagi. Przez dłuższy czas nie musisz nic mówić … po prostu wysłuchaj wszystkich komplementów, podziękuj, udaj zakłopotanie i rób co chcesz … to Twoje 5 minut! Ty dyktujesz warunki!

yanko_monk_patina_00

yanko_545_patina_00

 

Zbudowałeś już swoją kolekcję? Ustaw wszystkie buty obok siebie, zrób fotkę, udostępnij na swoim profilu FB lub INSTAGRAM oznaczając ją tagiem #YANKOLOVER

yanko_shoes_00

yanko_collection_00

 

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project