Buty Patine

Wasza “wina”
Okazuje się, że macie większy wpływ na rozwój naszej firmy niż nam się pierwotnie wydawało :)  Po prostu zmusiliście nas do kolejnego ruchu, jakim jest wprowadzenie do oferty butów sygnowanych własnym logo “PATINE”. Nie było to łatwe! To tylko akcja pilotażowa, ale projekt nabiera rumieńców i przy Waszym wsparciu może rozwinąć się w bardzo ciekawym kierunku. Pięknie dziękujemy za support i motywację!

buty_patine_brogues__00

Polskie Buty Patine
To ma być polska marka bazująca na pasji do Skór i Dobrych Butów. Dlaczego “ma być”? Bo na markę trzeba zapracować! Nie wystarczy jej stworzyć. Stosunek jakości do ceny będzie istotny, ale bardziej interesuje nas wysoka jakość niż niższa cena.  Eleganckie, klasyczne wzornictwo i zawsze modne, ponadczasowe modele w przystępnych cenach z możliwie najlepszych jakościowo skór. Oferta, która spełni oczekiwania zarówno bardzo wymagających Klientów, jak i tych którzy szukają optymalnego stosunku jakość/cena. Szyte ramowo w tradycyjnym rzemieślniczym procesie buty marki PATINE produkowane z doskonałych jakościowo skór, pochodzących z najlepszych europejskich garbarni. Metoda szycia Goodyear Welted oraz jakość surowców sprawia, że nasze buty z czasem będą wyglądały coraz lepiej, a użytkować je będzie można praktycznie w nieskończoność. Dobrej jakości, zadbana skóra może być użytkowana przez dziesięciolecia, a zużywające się spody co kilka sezonów można wymieniać. Nasze buty to nie wydatek. To inwestycja! Inwestycja w siebie, swój wizerunek i swoją przyszłość. Nie chcemy sprzedać Ci kolejnej pary butów. Chcemy zarazić Cię pasją i pokazać nowy, niesamowity świat, na który masz wpływ. Gotowy na nową przygodę?

Gdzie produkujemy
Niestety, nie w Polsce … ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa :) Nie jest tajemnicą, że najwięcej Przyjaciół mamy we Francji i Hiszpanii, ale równie ciekawe kontakty udało nam się nawiązać w Portugalii, we Włoszech i Anglii … także, jeszcze do końca nie wiemy, jak zaplanujemy ostatecznie tę podróż. Niewykluczone, że finalnie współpracować będziemy z kilkoma manufakturami, próbując spełnić oczekiwania różnych grup odbiorców.

buty_patine_brogues__06

Pilot
Nie będziemy dorabiać ideologii i budować niesamowitych historii … choć korci ;) Nie ma czasu! Nasza historia dopiero przed nami. Dosłownie “na dużej przerwie” oddajemy w Wasze ręce 2 modele, które są jedynie małym testem. Liczymy na feedback, sugestie i wskazówki, które pozwolą nam podejmować kolejne, kluczowe dla tego projektu decyzje. Wasze maile, privy, komentarze pod wpisami bywają nieocenione i mamy nadzieję, że poszczególne akcje promocyjne są dobrą formą odwdzięczenia się.

buty_patine_oxford_00

Wartość dodana
Kupując buty z pilotażowej akcji otrzymujesz również:

 • Drewnianą skrzynkę, której nie wyrzucisz, bo jest za ładna i zbyt praktyczna
 • Pokrowiec na buty
 • Krem Pommadier i pastę woskową z najwyższej linii Saphir Medaille d’Or w kolorze skóry
 • Szmatkę Saphir do pielęgnacji
 • 3 pary sznurowadeł w różnych kolorach, by pobudzić wyobraźnię

Razem jakieś 130-140 PLN wartości dodanej!

Odpowiedzi na pytania jeszcze niezadane

 • Nie, to nie mają być najtańsze buty na rynku. To ma być dobra oferta z dobrym supportem i przyszłością.
 • Tak, klasyczne buty i kopyta, na których buty są szyte bywają podobne, więc może akurat trafiłeś, że szyje dla nas X lub Y (choć mało prawdopodobne), ale nie potwierdzamy … i nie zaprzeczamy rzecz jasna ;)
 • Tak, mamy własne kopyta, ale na razie za wiele nie zdradzimy. Sporo pracy przed nami. Step by Step.
 • Tak, na razie musi być tak tajemniczo, bo konkurencja nas bardzo lubi … z wzajemnością – pozdrawiamy ;)
 • Nie, nie szyjemy w Chinach. Trochę nam nie po drodze ;)
 • Tak, planujemy wprowadzenie tańszych (niż YANKO) butów do patynowania z francuskich boxcalfów, ale nie potrafimy jeszcze zadeklarować terminu.

buty_patine_oxford_06

Oxfordy Patine P001 i Oxford Semi Brogues Patine P002 oczywiście do kupienia w sklepie on-line patine.pl ze ZŁOTYM STANDARDEM, jeżeli tylko suma zakupów przekroczy 999PLN!

ZLOTY_STANDARD

Konkurs
Temat konkursu: PATINE

Nie chcąc dyskryminować żadnej z grup dajemy możliwość wybrania własnej opcji. W komentarzach pod wpisem umieścić możesz:

 1. Nośne hasło reklamowe dla naszego sklepu lub naszych butów
 2. Zdjęcie, grafikę,  plakat, film … lub inny materiał, który wywoła pozytywne emocje odbiorcy (uśmiech, zadumę, pozytywne zaskoczenie …)

Nagrody:

 1. Buty Patine w zestawie prezentowanym we wpisie
 2. Zestaw kosmetyków SAPHIR o wartości 500 PLN
 3. Zestaw kosmetyków TARRAGO o wartości 200 PLN

Zasady:

 • Każdy może zamieścić w komentarzach pod wpisem dowolną ilość propozycji
 • Pod uwagę będą brane wpisy zamieszczone do 28.06.2015
 • W ciągu 7 dni od powyższej daty wyłonimy zwycięzców, publikując wynik w bieżącym wpisie poprzez edycję
 • Ze zwycięzcami kontaktujemy się dodatkowo poprzez e-mail podany przy dodawaniu komentarza (widoczny tylko dla Admina)
 • Nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia
 • Konkurs to forma zabawy oraz promocji z przymrużeniem oka, a wybór zwycięzcy jak zawsze będzie subiektywny. Osoby zbyt poważnie traktujące tego typu akcje prosimy o powstrzymanie się od udziału.
 • Propozycje można dodawać w formie pisanej, zdjęciowej, filmowej, linkowej, scanowanej … ograniczeń prawdopodobnie brak ;)

Zapraszamy serdecznie

EDIT 30.06.2015:
Ogłaszamy zwycięzców konkursu!

 1. Miejsce – softshell za plakat:
  softshell_rubikon_patine_plakat
 2. Miejsce – Shelby za (po małych zmianach):
  Good, better, the best … Patine Shoes!
 3. Miejsce – Mateusz za:
  Made my day.
  Co zainspirowało nas do:
  Patine Shoes – Made my Year!

GRATULACJE!
Zwycięzcy zostaną poinformowani również drogą e-mailową.
Wybór był bardzo trudny! Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i pozytywne wibracje. Zostańcie z nami. Będzie się działo :)

2015.10.31 UPDATE:
W związku z wieloma prośbami naszych Klientów daliśmy możliwość zakupu butów bez drewnianej skrzynki z akcesoriami, dzięki czemu cena butów jest niższa. Skrzynka jest opcją, z której można (ale nie trzeba) skorzystać.

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project