Yanko 201 Patine

14201-P
Produkt dostępny Produkt dostępny
 • Darmowa dostawa
 • 1 299,00 zł
  • Rozmiar

  Złoty standard Patine.pl

  Darmowa dostawa

  Dla zamówień powyżej
  999 PLN na terenie Polski

  Bezpłatna wymiana

  Jeżeli rozmiar obuwia nie jest idealny, pokryjemy koszt jednej wymiany na terenie Polski

  30 dni na zwrot

  Więcej czasu na zwrot
  nieużywanego towaru

  Kopyto: Y 915F
  Podeszwa: Leather
  • Kopyto: 915 (tabela rozmiarowa)
  • Szerokość: F
  • Typ obuwia: oxford / lotniki / whole-cut
  • Skóra: cielęca licowa (najwyższej jakości)
  • Rodzaj/Kolor skóry: Cambridge Natural
  • Podeszwa: skórzana
  • Zakładamy do: garnituru, zestawów koordynowanych
  • Okazje: wieczorne okazje, przyjęcia, formalne spotkania biznesowe, biuro ...
  • W skrócie: obuwie półformalne o bardzo uniwerslanym charakterze
  • Jednym zdaniem: Buty ogólnego rażenia dla osób ceniących styl i elegancję

  Lotniki / Oxfordy / Whole-Cut
  Piękne w swojej prostocie lotniki to propozycja dla wszystkich ceniących dynamizm połączony z minimalizmem w butach. Wbrew pozorom, wykonanie obuwia typu whole-cut wymaga o wiele większej precyzji, doświadczenia i pracy. Doskonałą formę są w stanie uzyskać tylko najlepsi fachowcy w branży. Wyjątkowy model obuwia, którego cholewka wykonana jest z jednego kawałka skóry łączonej szwem przy pięcie lub na boku. Bryła buta, która dzięki swej dynamice zawsze wzbudza zainteresowanie i zwraca uwagę. Będą doskonałe zarówno na wieczorne, oficjalne wyjścia do opery, jak i odpowiednio wkomponowane, pozwolą wykorzystać się w codziennym, nieoficjalnym stroju. Dobrze prezentują się przy półformalnych zestawach, jak i przy bardziej swobodnych stylizacjach. Buty ogólnego rażenia dla osób ceniących styl i elegancję na każdym kroku.
   
  YANKO
  Obuwie YANKO powstaje w tradycyjnym procesie rzemieślniczym na bazie rozległej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. YANKO to jedne z najlepszych na świecie butów szytych metodą "Goodyear", których jakość doceniana jest wśród miłośników wysokiej jakości obuwia pod każdą szerokością geograficzną.Każdy etap produkcji poddawany jest ścisłej kontroli jakości, co pozwala na stworzenie wyjątkowego produktu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając YANKO, masz gwarancję komfortu, trwałości oraz jakości, nad którą pracują najbardziej doświadczeni rzemieślnicy na Majorce w HISZPANII. YANKO to swoista filozofia dążenia do doskonałości, wedle której klasyczne buty od pokoleń tworzone są z tą samą pasją.

  Skóry YANKO
  Do produkcji obuwia wykorzystuje się najwyższej jakości cielęce skóry pochodzące z Francji, Włoch, Niemiec i Polski (czarne skóry typu BOX CALF uchodzące za najlepsze na świecie)!

  Goodyear Welted
  Sposób szycia i konstrukcja obuwia od lat kojarzona z najbardziej luksusowymi markami w branży. Konstrukcja obuwia szytego tą metodą sprawia, iż są to buty w zasadzie nieśmiertelne, które przekazywane są często z pokolenia na pokolenie. Otóż dobrze pielęgnowane cholewki z najwyższych jakościowo skór najczęściej przeżyją swojego właściciela. Natomiast zużywające się po latach podeszwy można wymienić na nowe. Miej zatem świadomość, że oglądasz buty, które pozostaną z Tobą na długie lata.  

  Pielęgnacja
  Właściwie pielęgnowane wysokiej jakości obuwie z wiekiem wygląda coraz lepiej - skóra nabiera charakteru i pięknie się patynuje, a buty optymalnie dopasowują się do stóp właściciela. To jedna z cech odróżniających dobre buty od tych gorszych. By cieszyć się jakością przez lata nie zapominaj zatem o systematycznej pielęgnacji obuwia.

  Rekomendowane środki do pielęgnacji
  1. Prawidła Cedrowe Saphir - zachowują właściwy kształt obuwia, pochłaniają wilgoć, pięknie pachną i działają bakteriobójczo
  2. Renovateur Cream Saphir - czyści, odnawia skórę
  3. Pommadier Cream Saphir - odżywia, uelastycznia, podnosi właściwości wodoodporne skóry oraz nadaje jej głębię koloru
  4. Pate de Luxe Saphir - umożliwia nadanie najwyższego połysku (Mirror Shine)

  Buty to jedna z tych niewielu rzeczy, na których nie warto oszczędzać 
  Jeżeli, na przykład, praktykant lub student dysponuje 600 dolarami rocznie na zakupy odzieżowe, powinien połowę tego przeznaczyć na buty. Zrobi jeszcze lepiej, jeżeli całość wyda na obuwie: powinien dysponować dwiema parami, ponieważ każda z nich potrzebuje przynajmniej jednego dnia odpoczynku po każdym dniu noszenia.
  Bernhard Roetzel
  "GENTLEMAN - Moda ponadczasowa"


  Yanko 14201 wśród innych modeli YANKO
   

  REKOMENDACJE

  Farby do patynowania/malowania  Pełna paleta kolorów


  INNE KOLORY
  INNE SKÓRY

  Złoty standard Patine.pl

  Darmowa dostawa

  Dla zamówień powyżej
  999 PLN na terenie Polski

  Bezpłatna wymiana

  Jeżeli rozmiar obuwia nie jest idealny,
  pokryjemy koszt jednej wymiany na terenie Polski

  30 dni na zwrot

  Więcej czasu na zwrot
  nieużywanego towaru