HANGER PROJECT Luxury Clamping Trouser

Drewniane wieszaki
Kod: 162OAK

Hanger Project

  • 53,00 zł / szt.
Patine

Informacje o produkcie

Hanger Project Luxury Clamping Trouser
Luksusowy wieszak na spodnie
 
Najwyższej jakości zaciskowe wieszaki do spodni z innowacyjnym i wytrzymałym mechanizmem. Zapewniają optymalne ułożenie nawet najbardziej delikatnych tkanin, chroniąc odzież przed deformacją i zniszczeniem. Przemyślane projekty sprawiają, że odzież nie zsunie się z wieszaka i nie ulegnie zniszczeniu. Ten typ wieszaka reprezentuje nowy standard mocowania, gwarantujący trwałość, bezpieczeństwo i zawsze dobry wygląd. Mankiety spodni należy zacisnąć, zawieszając je do góry nogami, przez co naturalna waga materiału zapewnia właściwe ułożenie, które niweluje zagniecenia. Tak wieszane spodnie nie gniotą się, a tkaniny, z krórych są wykonane nie ulegają deformacjom i uszkodzeniom. Miejsca zaciskowe wieszaka wykończone są w ten sposób, by nie uszkodzić nawet najbardziej delikatnych tkanin, eliminując jednocześnie ryzyko wysunięcia się spodni. Całkowicie nowy mechanizm sprawia, że wieszaki Hanger Project nigdy nie stracą swojej mocy zaciskowej z jednej strony, a z drugiej siła wywierana na tkaninę nigdy jej nie uszkodzi materiału.
 
  • Innowacyjny mechanizm i projekt wieszaka zapewniający optymalne trzymanie oraz ułożenie spodni
  • Dostępne różne wykończenia najwyższej jakości drewna
  • Wyjątkowy design i najwyższa jakość wykonania, które gwarantują dobrą ekspozycję i długotrwałe użytkowanie

 

Rodzaje wykończenia
  1. TRADITIONAL FINISH (wykończenie tradycyjne) - wieszaki wykonane z litego drewna brzozowego, wykończone w pięknym ciemno-brązowym wysokim połysku z mosiężnymi elementami.
  2. NATURAL MAPLEWOOD FINISH (naturalne klonowe wykończenie) - wieszaki wykonane z litego drewna klonowego, wykończone w naturalnym kolorze z chromowanymi elementami.

 
Przy projektowaniu i produkcji wieszaków Hanger Project zaangażowani byli wyśmienici Mistrzowie krawiectwa miarowego i znawcy klasycznej elegancji, dzięki którym udało się stworzyć serię idealnych wieszaków spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki pasji i doświadczeniu garnitury i inne ubrania na tych wyjątkowych wieszakach prezentują się doskonale.
 
Doświadcz nowego standardu wyznaczanego przez luksusowe wieszaki Hanger Project. Drewniane wieszaki zaprojektowane przez odzieżowych ekspertów pozwalają na uniknięcie deformacji przechowywanej odzieży, które tak często są początkiem końca naszych ulubionych ubrań i delikatnych tkanin. Jeżeli w Twojej garderobie znajdują się wyjątkowe ubrania, zadbaj o to, by były do dyspozycji przez długie lata. Zapoznaj się z kolekcją luksusowych wieszaków dla ludzi ceniących STYL i JAKOŚĆ. Poczuj różnicę, a nigdy nie wrócisz już do szarej rzeczywistości i tanich wieszaków.
 
Uświadom sobie
Nasze ubrania zdecydowanie więcej czasu spędzają na wieszakach niż na nas samych. Dlatego tak ważne jest, by przechowywać je w optymalnych warunkach i na możliwie najlepszych wieszakach.
 
Grupy odbiorców
Poza szeroką grupą odbiorców indywidualnych ceniących sobie jakość, wieszaki rekomendowane są do salonów sprzedaży, ekskluzywnych sklepów, butików, pracowni krawieckich ... i innych punktów, w których ekspozycja odzieży odgrywa kluczową rolę.
 
O wieszakach Hanger Project
No More Wire Hangers
"Enthusiastic Best Overall" By The Wall Street Journal
 
Wieszaki z ogromną pasją produkuje w USA Kirby Allison, który stworzył nową jakość, zweryfikowaną przez stale rosnącą grupę wymagajacych Klientów. Jego pasję doceniono również w wielu branżowych publikacjach.
 
Co jeszcze wyróżnia wieszaki Hanger Project na rynku?
Tę niewielką firmę cały czas bezpośrednio prowadzi Kirby Allison - pasjonat, perfekcjonista, miłośnik klasycznej elegancji i dobrego życia. Wszystko, co dzieje się w Hanger Project to jego pomysł, wizja i wykonanie. Firmuje to własnym nazwiskiem, biorąc pełną odpowiedzialność za swoją pracę, co jest najlepszą gwarancją jakości. W każdej chwili można do niego napisać, zadzwonić, porozmawiać ...

Nasza firma jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem Hanger Project w Polsce.
Zapraszamy do współpracy.
 
Patine

Akcesoria i dodatki

ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Większość naszych klientów nie ma większego problemu z wyborem optymalnego rozmiaru dla siebie. Zdarza się jednak, że na początku przygody z obuwiem klasycznym jest to nieco kłopotliwe. Dlatego też obowiązuje u nas ZŁOTY STANDARD i pełne wsparcie doświadczonego supportu, który minimalizuje ryzyko oraz stres związany z wyborem rozmiaru obuwia. Z każdym kolejnym zamówieniem jest już o wiele prościej.

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.