PATINE SOCKS PROMO 4+1 

Odświeżacze do butów w PROMOCJI 1+1 GRATIS

TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Samoprzylepne skórzane zapiętki do butów

Samoprzylepne zapiętki do butów

Kod: IM02000000A

Tarrago

Możesz otrzymać gratis
nr 1
TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hydroalcoholic Hand Gel 70% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 999 zł
nr 2
TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS TARRAGO HEALTHCARE Hand Sanitizer 78% Alk. 125ml - GRATIS
brakuje 1 111 zł
Patine

Informacje o produkcie

Samoprzylepne zamszowe zapiętki do butów, które możesz łatwo i szybko zamontować we własnym zakresie. Miękkie, wykonane w 100% z naturalnej skóry zamszowej zapiętki samoprzylepne zapobiegają otarciom stóp, przesuwaniu pięty, powstawaniu pęcherzy i przecieraniu podszewki. Bolesne otarcia pięty i wysuwanie stopy w trakcie chodzenia to zmora wielu użytkowników obuwia. Zapiętki do butów wyraźnie poprawiają dopasowanie obuwia względem stopy oraz wpływają na komfort użytkowania. Łatwy montaż, uniwersalny rozmiar, wysoka trwałość i dobre trzymanie wewnątrz obuwia. Zapiętki samoprzylepne to wyraźna ulga i wsparcie dla Twoich stóp bez zbędnych wydatków i skomplikowanych procesów. Naprawcze zapiętki do butów niwelują luzy optymalizując dopasowanie obuwia do stopy, co wymiernie wpływa na komfort użytkowania butów. To prawdopodobnie najłatwiejszy i najszybszy sposób na pozbycie się dyskomfortu w nowym obuwiu lub zużytych parach, których użytkowanie nie jest już tak wygodne, jak niegdyś. Samoprzylepne zapiętki do butów to również dodatkowa ochrona i wsparcie dla ścięgna Achillesa, które może być źródłem zarówno drobnych, jak i bardzo poważnych dolegliwości. Wiedzą o tym przede wszystkim sportowcy, których ścięgna nie wytrzymały zbyt mocnych treningów, jak i osoby użytkujący zbyt ciasne buty lub obuwie niewłaściwie dopasowane do stopy. Zapalenie ścięgna Achillesa to najmniejszy wymiar kary i już niewielkie bóle powinny skłonić Cię do podjęcia odpowiednich kroków w celu uniknięcia większych problemów. 

Skórzane zapiętki samoprzylepne pomogą Ci również zniwelować różnice wywołane asymetrią stóp. Być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale powszechnie wiadomo, że człowiek jest asymetryczny więc z dużym prawdopodobieństwem jedna z Twoich stóp jest nieco większa niż druga. U jednych są to śladowe różnice, u innych dość znaczne. Poza tym stopy ludzkie są unikalnymi bryłami, które rzadko bywają identyczne. To nie tylko efekt asymetrii, ale i przebytych kontuzji, operacji czy wrodzonych cech. Buty produkowane masowo nigdy nie wezmą tego pod uwagę. Ich produkcję determinują przyjęte standardy oparte na statystykach, dlatego też niewielkie korekty naniesione za pomocą wkładek, czy zapiętek bywają zbawienne. Klienci myśląc o klasycznych zapiętkach notorycznie błędnie używają pojęcia zapiętki podpiętki. Jak same nazwy wskazują to dwa różne produkty. Podpiętki to rodzaj półwkładki mocowanej w bucie pod piętą, zaś zapiętki to ochronny pasek skóry lub innego materiału wszywany lub wklejany w bucie za piętą. I właśnie ten produkt widzisz na załączonych obrazkach. 

Patine

Akcesoria i dodatki

TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Samoprzylepne skórzane zapiętki do butów
TARRAGO Insoles Leather Heel Grips - Samoprzylepne skórzane zapiętki do butów
12,99 zł / para
ONLY for #SHOELOVERS

Sztuka mierzenia - dobierz idealny rozmiar

Problem z doborem optymalnego rozmiaru to żaden problem

Sprawdź swój rozmiar

Złoty standard Patine

DARMOWA DOSTAWA Dla zamówień powyżej
999 PLN na terenie Polski

BEZPŁATNA WYMIANA Pokrywamy koszt
jednej wymiany na terenie Polski

30 DNI NA ZWROT Więcej czasu na zwrot
nieużywanego towaru

Zapytaj eksperta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze obuwia skontaktuj się z nami.Chętnie pomożemy.